Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frezer (maszyna konwencjonalna)

WSK-PoznańO firmie

WSK-Poznań

Unii Lubelskiej 3

Poznań

Twój zakres obowiązków

wykonywanie detali/operacji zgodnie z załączoną dokumentacją na maszynach do obróbki skrawaniem (produkcja małoseryjna i jednostkowa),

dobór narzędzi skrawających, mocowań i parametrów skrawania,

dokonywanie pomiarów detali i stałe dbanie o utrzymanie ich wymaganej jakości,

dbanie o prawidłową eksploatację powierzonych narzędzi i maszyn oraz porządek na stanowisku.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne lub zawodowe,

  • znajomość czytania rysunku technicznego,

  • umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi (mikrometr, suwmiarka, pasametr)

  • doświadczenie we frezowaniu na maszynach konwencjonalnych (minimum 3 lata)

  • dokładność, sumienność i precyzja w wykonywaniu prac,

  • chęć do stałego doskonalenia i zdobywanie nowych doświadczeń.

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie z wieloletnimi tradycjami

  • stabilność zatrudnienia

  • szkolenia

  • przyjazną atmosferę

  • pakiet socjalny

  • dofinansowanie do kart MultiSport

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

WSK-Poznań

Jesteśmy znaczącym producentem aparatury wtryskowej do silników wysokoprężnych, osprzętu lotniczego oraz precyzyjnych elementów kooperacyjnych. Posiadamy ugruntowaną pozycję w przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym. Nasze wyroby znane są z bardzo wysokiej jakości tak w kraju jak i na świecie, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia.

Przewiń do profilu firmy

Szczegółowe warunki pracy i płacy zostaną przedstawione w trakcie rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj teraz.