Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frezer

Bamet

  • Olkusz

    Olkusz, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy kandydata na stanowisko frezer – maszyny konwencjonalne.

  • Wymagane doświadczenie w stopniu minimum podstawowym.

  • Wykonywanie wyrobu zgodnie z dokumentacją techniczną.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość rysunku technicznego.

  • dobra znajomość metod obróbki skrawaniem oraz umiejętność doboru narzędzi.

  • komunikatywność, otwartość do współpracy w zespole.

  • zaangażowanie oraz chęć do pracy w renomowanej firmie.

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi.

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w zespole specjalistów

  • wynagrodzenie proporcjonalne do zaangażowania i umiejętności,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • prywatną opiekę medyczną,

  • Dofinansowanie do karty Benefit MultiSport

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport