Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frezer - Operator frezarki konwencjonalnej

Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Bogdana Raczkowskiego 4

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • obsługa frezarki konwencjonalnej

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe

  • doświadczenie w pracy na frezarce konwencjonalnej

  • podstawowa znajomość rysunku technicznego niezbędna do analizy wykonywanych detali

  • odpowiedzialność za powierzone zadania

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • benefity

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o., firma z 30-letnim doświadczeniem, lider w produkcji wyważarek w Polsce i jeden z czołówki producentów wyważarek na świecie.

Przewiń do profilu firmy