Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frezer - Operator Maszyn CNC

CORO-TECH sp. z o.o.

  • Piaseczno

    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

OBOWIĄZKI

Ustawianie oraz obsługa maszyn sterowanych numerycznie;

sterowanie Heidenhaim

Wykonywanie detalu zgodnie z rysunkiem technicznym;

Dobór przyrządów do mocowania detalu,

Dobór i wymiana narzędzi;

Obsługa urządzeń pomiarowych.

Nasze wymagania

WYMAGANIA

Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym;

Zaangażowanie i chęci do pracy;

Doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC,

Umiejętność czytania rysunku technicznego.

To oferujemy

OFERUJEMY

Umowę o pracę;

Stabilne zatrudnienie;

Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;

Możliwość rozwoju;

Pracę w Piasecznie k/Warszawy.

O nas

CORO-TECH Sp. z o.o. - narzędziownia posiadająca bogate doświadczenie w zakresie produkcji detali dla różnych gałęzi przemysłu. Naszymi klientami są m.in firmy z sektora motoryzacyjnego, spożywczego, elektronicznego itp. Kluczowym elementem naszej strategii jest połączenie najnowszej wiedzy na temat wysokowydajnej obróbki CNC z najwyższej klasy parkiem technologicznym oraz elastycznością w odniesieniu do realizacji i wymagań klienta. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie: realizacji procesów obróbki skrawaniem CNC: frezowanie, toczenie, wiercenie, gwintowanie - w szerokiej gamie materiałów takich jak stopy aluminium i innych metali kolorowych, stale konstrukcyjne i stopowe, stale nierdzewne, oraz tworzywa sztuczne i inne materiały.

www.corotech.pl