Frezer

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 19.06.2018
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 19.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A. to firma z 170-letnią tradycją oferująca urządzenia do produkcji energii elektrycznej z wykorzystaniem różnego rodzaju paliw, dmuchawy promieniowe, oryginalne części zamienne, szeroki zakres produkcji kooperacyjnej, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny swoich wyrobów oraz kompleksową realizację inwestycji uwzględniającą doradztwo, projektowanie i prace budowlane, w związku z dynamicznym rozwojem Spółki, poszukuje osoby na stanowisko:

    FREZER NA WYDZIALE OBRÓBKI MECHANICZNEJ

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    1. Praca w środowisku produkcyjnym.
    2. Wykonywanie prac w procesie obróbki skrawaniem poprzez frezowanie.
    3. Wykonywanie prac transportowych związanych z obsługą suwnicy jako operator i podhakowy.
    4. Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów w procesie obróbczym.
    5. Wykonywanie pomiarów przy użyciu narzędzi pomiarowych.

    Wymagania:

    1. Wykształcenie minimum zawodowe, wykształcenie średnie techniczne mile widziane.
    2. Praktyczna znajomość rysunku technicznego.
    3. Praktyczna znajomość czytania dokumentacji technologicznej.
    4. Znajomość budowy maszyn mile widziana.
    5. Mile widziane obsługa elektrowciągu.
    6. Umiejętność pracy w zespole.
    7. Umiejętność organizacji pracy własnej.

    Co oferujemy:

    1. Pracę w firmie o wieloletniej tradycji.
    2. Umowę o pracę.
    3. Możliwość nauki od najlepszych specjalistów.
    4. Bogaty program szkoleń.
    5. Dofinansowanie do karty sportowej.

    CV prosimy przesłać klikając przycisk Aplikuj, w temacie wpisując nazwę stanowiska.

    Oświadczam, że zostałem poinformowana/y, że:
    1. Administratorem moich danych osobowych jest H. CEGIELSKI - POZNAŃ Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu (61-485) ul. 28 czerwca 1956 r. NR 223/229,
    2. H. CEGIELSKI – POZNAŃ Spółka Akcyjna przetwarza moje dane w zakresie przekazanym przez mnie w dokumentach aplikacyjnych oraz ujawnionym przeze mnie w czasie rozmowy kwalifikacyjnej,
    3. Moje dane osobowe są przetwarzane przez H.CEGIELSKI – POZNAŃ Spółka Akcyjna dla potrzeb rekrutacji na ww. stanowisko,
    4. Moje dane będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego na powyższe stanowisko,
    5. Podstawą prawną przetwarzania moich danych jest art. 6 ust. 1 lit. f) RODO,  a usprawiedliwionym interesem przetwarzania moich danych jaki realizuje H. CEGIELSKI – POZNAŃ Spółka Akcyjna jest wyłonienie najlepszego kandydata, któremu zostanie zaproponowane zawarcie umowy,
    6. Odbiorcą moich danych mogą być podmioty świadczące na zlecenie H. CEGIELSKI – POZNAŃ Spółka Akcyjna usługi związane z procesem rekrutacji,
    7. Mam prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania, żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania a także prawo do wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu moich danych osobowych,
    8. Mam prawo do prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie danych osobowych,
    9. Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.

    Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy do przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku „ Aplikuj” lub „Aplikuj teraz”.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez H.CEGIELSKI – POZNAŃ S.A. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”
    bottom