Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Frezer - Programista CNC

  • Kartuzy, pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przerób tworzyw

    Firma narzędziowa zatrudni na bardzo dobrych warunkach - Frezera Programiste cnc. Zapewniamy stałe zatrudnienie i umowę o pracę.

    Miejsce pracy: Kartuzy
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • pisanie programu wg. tzw bryły następnie frezowanie danego detalu  sterowanie frezarek- HEIDENHAIN

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość jak i doświadczenie w branży narzędziowej.

    Oferujemy:

    • umowę o prace

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Przerób tworzyw Andrzej Formela z siedzibą w Dzierżążno ul. Kartuska 20 83-332."