Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frezer - Programista - Narzędziowiec

NP Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Strefowa 29, Tychy
    Tychy, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

NP Polska Sp. z o.o.

Strefowa 29

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • programowanie i obsługa frezarki CNC

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne

  • znajomość obróbki skrawaniem

  • znajomość programu HEINDENHAIN, SOLODWORKS, SOLIDCAM

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – 3 lata

  • uprawnienia na suwnicę z poziomu „0”

  • samodzielność w pracy

To oferujemy

  • pracę w systemie 2- zmianowym

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • stabilność zatrudnienia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • korzystne warunki finansowe: wynagrodzenie stałe, system premiowy, dodatki zmianowe

Clayens NP Group działa na terenie Francji, Niemiec, Europy Wschodniej (Polska, Węgry, Słowacja), Afryki Północnej (Tunezja i Maroko). Firma zajmuje się zaopatrzeniem fabryk produkujących samochody, sprzęt elektryczny i elektromechaniczny, do przemysłu lotniczego i obronnego, jak również zaopatrzeniem sektora domowego sprzętu AGD, sprzętu medycznego, budowlanego, sportowego.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.