Ta oferta pracy jest nieaktualna od 155 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Frezer - Programista - Operator CNC - Heidenhain 530

  • Holandia
  • Specjalista
  • 18.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RPM Solutions Sp. z o.o.

    PRACA W HOLANDII - ODDELEGOWANIE.

    Opis stanowiska:

    Praca na stanowisku operator - programista frezarek CNC. Praca w firmie w Holandii, w której RPM Solutions świadczy swoje usługi. Holenderski klient zajmuje się produkcją prototypową i seryjną. Wśród zatrudnionego personelu pracują już programiści z Polski.

    Zadania:

    • Programowanie oraz obsługa frezarek CME Mecof oraz/lub Correa - sterowanie HEIDENHAIN 530
    • Praca z rysunkiem technicznym i narzędziami pomiarowymi.
    • Ustawianie maszyn i detali do obróbki.
    • Dokonywanie pomiarów kontrolnych.
    • Dobór narzędzi oraz oprzyrządowania.
    • Tworzenie programów z pulpitu maszyny.

    Wymagania:

    Oferta pracy skierowana jest głównie do osób posiadających:

    • Doświadczenie i wiedza z zakresu obsługi obrabiarek CNC.
    • Znajomość sterowania Heidenhain 530
    • Umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi.
    • Znajomość zagadnień i procesów technologicznych związanych z obróbką skrawaniem.
    • Znajomość rysunku technicznego.
    • Dokładność, sumienność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań.
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym, holenderski mile widziany.
    • Mile widziana umiejętność programowania z wykorzystaniem modułu CAM.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę.
    • Atrakcyjny system wynagrodzenia w zależności od kwalifikacji i doświadczenia między 1700 a 2500 Euro NETTO miesięcznie.
    • Ciekawą, odpowiedzialną i rozwijającą pracę.
    • Zabezpieczenie dojazdu do pracy. (samochód firmowy)
    • Opcjonalne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę - koszt 450 Euro miesięcznie.

    Standard mieszkania:

    • każdy mieszkaniec ma własną sypialnię
    • część wspólna domu: kuchnia, salon, *ogród, *garaż
    • maksymalnie 4 osoby zakwaterowane w jednym domu
    • mieszkania w pełni wyposażone w dobrych lokalizacjach
    • możliwość zapraszania gości i odwiedzających bez dodatkowych opłat
    • * w zależności od typu mieszkania: dom lub apartament.

    Nie jesteśmy agencją pracy tymczasowej.

    Nie jesteśmy pośrednikiem pracy - pracujesz w RPM Solutions.

    Gwarantujemy pełen wymiar godzin oraz wszystkie warunki zapisane w holenderskim CAO dla branży metalurgicznej.

    Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:

    32-003 Podłęże,  Podłęże 583

    KRS: 0000567898, NIP: 6832086765

    dla celów przeprowadzenia procesu rekrutacji u administratora oraz do nawiązania współpracy na podstawie umowy cywilnoprawnej.

    W każdym momencie mogę wycofać zgodę.

    Wycofanie zgody może nastąpić poprzez złożenie oświadczenia Administratorowi.

    Dane osobowe są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesów rekrutacji u Administratora oraz zatrudnienia przez niego nowych osób.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.