Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frezer / Tokarz

PUMECH Sp. z o.o..

  • Bytom

    Bytom, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa frezarek konwencjonalnych

  • obsługa tokarek konwencjonalnych

  • realizacja zleceń produkcyjnych

  • kontrola wykonywanych części zgodnie z dokumentacją techniczną

  • dbałość o stan techniczny maszyn, narzędzi i przyrządów pomiarowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na maszynach konwencjonalnych

  • znajomość narzędzi skrawających

  • znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi

  • sumienność i dokładność

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • dofinansowanie do wypoczynku pracowników

  • ubezpieczenie grupowe

jest przedsiębiorstwem sprawdzonym na rynku produkcji różnego rodzaju konstrukcji stalowych o wysokiej jakości, cieszącym się zasłużoną renomą i zaufaniem klientów zarówno w kraju, jak i zagranicą.

Przewiń do profilu firmy