Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frezer - Tokarz CNC

ANMOL sp. z o.o.

  • Poznańska 93, Jasin (pow. poznański)
    Jasin (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Poznańska 93

Jasin (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i programowanie tokarek numerycznych

  • Wykonywanie części zgodnie z rysunkiem technicznym

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Obsługa podstawowych przyrządów i narzędzi pomiarowych

  • Znajomość mechanicznej obróbki metali

To oferujemy

  • Praca w rozwijającym się przedsiębiorstwie

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość doskonalenia zawodowego

  • Możliwość przyuczenia do zawodu

O nas

Firma Anmol świadczy usługi w zakresie kompleksowej obróbki metali i tworzyw sztucznych na maszynach CNC. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Korzystamy zarówno ze sprawdzonych rozwiązań jak i najnowszych technologii. Posiadamy maszyny ze sterowaniem Siemens i Fanuc.