Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Frezer - Tokarz CNC

  • Tychy, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 11.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Tychy

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie detali na maszynach sterowanych numerycznie zgodnie z wymogami produkcyjnymi i jakościowymi,
    • przygotowywanie, ustawianie parametrów, obsługa i nadzorowanie pracy maszyn,
    • dobór przyrządów do mocowania detalu, dobór i wymiana narzędzi,
    • programowanie maszyn CNC,
    • prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji produkcyjnej,
    • współpraca z technologami/programistami,
    • dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy.

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe-mile widziane,
    • znajomość rysunku technicznego,
    • doświadczenie w ustawianiu i obsłudze maszyn CNC będzie dodatkowym atutem,
    • kandydat musi posiadać wiedzę na temat sposobu obróbki, znajomość parametrów, doboru oprzyrządowania i narzędzi,
    • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
    • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,
    • dyspozycyjność do pracy zmianowej,
    • wymagamy podstawowej znajomości zagadnień branży, oferujemy możliwość dokształcenia.

    Oferujemy:

    • nowoczesne i będące na wysokim poziomie technicznym miejsce pracy,
    • możliwość udziału w szkoleniach oraz zdobycia doświadczenia,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • wynagrodzenie zasadnicze wzrastające wraz ze wzrostem kompetencji.

    Osoby zainteresowane prosimy o pozostawienie CV za pomocą przycisku aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że aplikacje nie spełniające warunków ogłoszenia nie będą rozpatrywane