Oferta pracy

Frezer - Tokarz na maszyny konwencjonalne

Metal Union sp. z o.o. O firmie

Metal Union sp. z o.o.

Żyzna 11F

Częstochowa

Metal Union sp. z o.o. jest Polską firmą produkująca profile stalowe cienkościenne metodą formowania na walcach profilarskich. Firma od 20 lat dostarcza swoje wyroby do producentów okien i szyb zespolonych, branży wnętrzarskiej oraz AGD na rynku Polskim oraz zagranicznych.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie detali/operacji zgodnie z załączoną dokumentacją lub wzorem na maszynach do obróbki skrawaniem (produkcja jednostkowa lub małoseryjna),
  • dobór narzędzi skrawających, mocowań i parametrów skrawania,
  • dokonywanie pomiarów detali i stałe dbanie o utrzymanie ich wymaganej jakości,
  • dbanie o prawidłową eksploatację powierzonych narzędzi i maszyn.

Wymagania podstawowe:

  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi,
  • znajomość obsługi maszyn do obróbki skrawaniem,
  • dokładność, sumienność i precyzja w wykonywaniu prac,
  • chęć do stałego doskonalenia i zdobywanie nowych doświadczeń.

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w pracy z maszynami do obróbki skrawaniem,
  • znajomość programów CAD/CAM.

Oferujemy:

  • uzupełnianie brakujących umiejętności pod warunkiem, że kandydat jest zmotywowany i posiada już pewne doświadczenie z zakresu obsługi jakiejś z maszyn konwencjonalnych (tokarka, frezarka, szlifierka). Warunkiem koniecznym jest spełnienie powyższych „wymagań podstawowych”,
  • możliwość rozwoju (obsługa innych maszyn konwencjonalnych lub CNC)
  • przejrzyste i transparentne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • przyjazną atmosferę pracy,

Z racji trwającego zagrożenia związanego z koronawirusem COVID-19 prosimy o przesyłanie CV z aktualnymi numerami telefonów. Zastrzegamy sobie możliwość przeprowadzenia wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej przez telefon.

PROSIMY WSKAZAĆ OCZEKIWANY PRZEDZIAŁ WYNAGRODZENIA W FORMULARZU APLIKACYJNYM.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Metal Union sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Metal Union z siedzibą w Częstochowie przy ul. Żyznej 11F. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy