Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frezer - Tokarz - Operator CNC

CNCdivision Marcin SobaczyńskiO firmie

  • Bohaterów Getta 23
    Bielawa, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

CNCdivision Marcin Sobaczyński

Bohaterów Getta 23

Bielawa

CNCdivision to zakład produkcyjno-usługowy założony w 2006 roku specjalizujący się w obróbce mechanicznej metali.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i programowanie frezarek, tokarek CNC
  • Dobór technologii
  • Dobór narzędzi i parametrów obróbki
  • Ustawianie narzędzi
  • Kontrola jakości wykonywanych części
  • Dbałość o środowisko pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku operatora
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

Ogłoszenie archiwalne