Ta oferta pracy jest nieaktualna od 136 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Frezer

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-06-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma TOFAMA S.A., jeden z największych w kraju producentów pomp wirowych, armatury przemysłowej i aparatury metalowej przeznaczonych dla przemysłu chemicznego i spożywczego oraz lider na rynku polskim w zakresie produkcji pomp śrubowych poszukuje osób na stanowisko:
    Frezer
    Miejsce pracy: Toruń

    Zakres obowiązków:

    • obsługa frezarek konwencjonalnych
    • praca z rysunkiem technicznym i narzędziami pomiarowymi

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe - znajomość techniki obróbki skrawaniem
    • doświadczenia w produkcji
    • znajomość rysunku technicznego
    • znajomość obsługi narzędzi pomiarowych

    Oferujemy:

    • przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
    • niezbędne narzędzia pracy
    • możliwość rozwoju poprzez udział w wewnętrznych programach rozwojowych
    • wsparcie ze strony bezpośredniego przełożonego i pozostałej części zespołu.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi powyższe kryteria.