Praca front end developer (react) - team lead, Polska

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Rozmowa rekrutacyjna zdalnie?

Przejdź proces rekrutacyjny, nie wychodząc z domu

Zobacz oferty
  • Super oferta
    Rekrutacja zdalna
    • Warszawa
    Salary range: 650 – 850 pln + vat / day (B2B) Want to see technology make the difference? As a FrontEnd Developer, you will be part of our Digital & Data Hub. Your daily job will be connected around our platform - Shopify (HTML, CSS, Javascript,...
    opublikowana: 27 maja 2020
  • Rekrutacja zdalna
    • Warszawa
    GŁÓWNE OBOWIĄZKI: Koordynacja i organizacja pracy zespołu programistów (.NET, php, js, react, front-end, back-end, QA) Rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych związanych z realizacja projektów Codzienne planowanie pracy projektowej...
    opublikowana: 26 maja 2020
    • Warszawa
    Dołącz do Tribu Digital Experience rozwijającego systemy e-commerce w nowoczesnej architekturze. Jako Team Leader będziesz odpowiedzialna/y za zapewnianie przez Twój zespół najlepszej jakości oprogramowania a także motywowanie i rozwijanie...
    opublikowana: 22 kwietnia 2020