W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez MENTAX SA , proszę o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez MENTAX SA przez okres najbliższych 6 miesięcy. Oświadczenie, może być sformułowane w następujący sposób: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez MENTAX SA przez okres najbliższych 6 miesięcy. Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH W PROCESIE REKRUTACJI MENTAX S.A. 1. Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest MENTAX S.A. z siedzibą w Koszalinie, pod adresem ul. Szczecińska 25a/5, 75-122 Koszalin, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Koszalinie IX Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000737660, NIP 669-23-88-755, REGON 320012969, jako pracodawca, zwana dalej „MENTAX”. Kontakt z MENTAX jest możliwy również pod adresem e-mail: [email protected] lub telefonicznie pod numerem: +48 22 101 71 71. 2. Mogą się Państwo kontaktować z wyznaczonym przez MENTAX Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem: MENTAX SA, IODO, ul. Szczecińska 25a/5, 75-122 Koszalin, e-mail: [email protected] 3. Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy[1] będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego[2]. Podanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda[3] na przetwarzanie tych danych osobowych. Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne, a zgodę tak wyrażoną można odwołać w dowolnym czasie. MENTAX będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę[4], która może zostać odwołana w dowolnym czasie. 4. Państwa dane osobowe mogą być przekazane wyłącznie podmiotom, które uprawnione są do ich otrzymania przepisami prawa. Ponadto mogą być one ujawnione podmiotom, z którymi MENTAX SA zawarł umowę na świadczenie usług serwisowych dla systemów informatycznych wykorzystywanych przy ich przetwarzaniu. 5. Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą przechowywane przez 6 miesięcy. 6. Mają Państwo prawo do: a. prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii b. prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych; c. prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych; d. prawo do usunięcia danych osobowych; e. prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO ( na adres: UODO, ul. Stawki 2, 00 – 193 Warszawa). 7. Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne. _____________________________________ [1]. Art. 22[1] ustawy z 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 2020 poz. 1320 ze zm.) (dalej: Kp) oraz Rozporządzenie Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 10 grudnia 2018 r. w sprawie dokumentacji pracowniczej (Dz. U. 2018 poz.2369).”; [2]. Art. 22[1] § 1 pkt. 4 – 6 Kp w zw z. z art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1, z późn. zm.) (dalej: RODO). W przypadku danych określonych w art. 221 § 1 pkt. 1 – 3 Kp podstawą jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO; [3]. Art. 6 ust. 1 lit a RODO, a w przypadku danych osobowych szczególnych kategorii art. 9 ust.2 lit. a RODO; [4]. Art. 6 ust. 1 lit a RODO;
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Front-end/ Angular Developer

MENTAX S.A.

6 50010 400 brutto / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ważna jeszcze 4 dni
    do: 04 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • Git

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

  • TypeScript

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych i rozwijanie istniejących aplikacji webowych

  • Rozwiązywanie problemów technicznych

  • Aktywna współpraca z klientami

  • Współpraca z zespołem testerskim

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Praca zgodnie z metodyką SCRUM

  • Tworzenie testów jednostkowych i akceptacyjnych

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy Front-end Developera

  • Minimum 1 rok doświadczenia z Angular - poparte wdrożonymi rozwiązaniami

  • Dobra znajomość Angular >= 10+

  • Umiejętność pracy z SASS / LESS

  • Umiejętność pracy w metodyce Agile - Scrum

  • Umiejętność pracy w kilkuosobowym zespole

  • Kreatywność, chęć nauki, zainteresowanie bieżącymi kierunkami rozwoju wymaganych technologii

Mile widziane

  • Umiejętność projektowania ekranów dostosowanych do widoków webowych i mobilnych

  • Umiejętność prototypowania aplikacji z wykorzystanie narzędzi typu Figma

  • Programowanie reaktywne

  • Podstawy projektowania interfejsów użytkownika

  • Znajomość NPM (publikowanie i utrzymywanie paczek)

  • Praktyczna znajomość standardu WCAG

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 25

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • scrum master
  • analityk biznesowy
  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • 7 godzinny tryb pracy - a płacimy za 8h!

  • Elastyczne godziny pracy. Zaczynasz pracę pomiędzy 6:00 a 10:00 i pracujesz 7h!

  • Możliwość pracy w trybie zdalnym/stacjonarnym/hybrydowym we Wrocławiu lub w Koszalinie

  • Jasne zasady nagrody rocznej zależne od zysku firmy

  • Jasne zasady ścieżki kariery

  • Pracę w nowoczesnym środowisku developerskim

  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie zajęć sportowych, wczasy pod gruszą, dodatek świąteczny)

  • Szkolenia, udział w konferencjach

  • Realizację dużych projektów informatycznych przy współpracy z największymi firmami sektora ubezpieczeniowego i finansowego

  • Bardzo wysoki leadership

  • Wynagrodzenie: 6 500 - 10 400 brutto

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • 7h tryb pracy zamiast 8h

MENTAX S.A.

MENTAX SA posiada wieloletnie i potwierdzone sukcesami doświadczenie na rynku finansowym. Świadczymy kompleksowe usługi dla największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Wyznaczamy nowe kierunki.

Organizacja MENTAX SA jest wskazywana jako organizacja turkusowa - a to oznacza, że człowiek i jego rozwój jest dla nas najważniejszy. Z nami rozwiniesz swoje umiejętności miękkie oraz twarde.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje