Front-end developer (Angular 7)

BOOSTCOM POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

BOOSTCOM POLAND
sp. z o.o.

Jesteśmy polskim działem technologicznym norweskiej firmy Boostcom AS. Rozwijamy platformę usług lojalnościowych (SaaS) tworzoną głównie z myślą o centrach handlowych. W jej skład wchodzą:

  • Kampanie SMS, Email, Push, Digital Advertising - ponad milion wysłanych wiadomości dziennie
  • Zarządzanie klubami lojalnościowymi
  • Obsługa użytkowników, rejestracja, kupony zniżkowe, nagrody, click & collect
  • Aplikacje mobilne (ponad 500 000 użytkowników)
  • Integracje z systemami klientów (REST API)
  • Platforma zarządzania i przetwarzania danych użytkowników wykorzystywana do segmentacji grupy docelowej w kampaniach marketingowych

Jest nas 22 w Polsce, 140 na całym świecie. Pracujemy w biurze przy Rynku Głównym w Krakowie, w trzech mniejszych zespołach odpowiadających za moduły platformy Mall Performance Cloud. Nasze aplikacje działają na klastrze Kubernetes na infrastrukturze Amazon. Mamy klientów w Europie, Azji i USA. Obecnie jest to ponad 1000 centrów handlowych.

O projekcie

Poszukujemy Front-end Developera z doświadczeniem komercyjnym we frameworku Angular (2+), zainteresowanego zagadnieniami UX oraz UI design.
Proponujemy pracę w dziesięcioosobowym zespole MPC (Mall Performance Cloud), w którym budujemy platformę umożliwiającą zarządzanie klubami lojalnościowymi oraz wspomagającą działalność operacyjną centrów handlowych poprzez komunikację z dzierżawcami, monitorowanie infrastruktury oraz zarządzanie treścią.
Wiele czasu poświęcamy na monitorowanie naszych usług używając przy tym: Prometheus-a, ElasticSearch’a, OpenTracing, Grafanyi Sentry.

Zakres obowiązków:

  • Implementacja front-endu platformy Mall Performance Cloud, w tym jej nowych modułów związanych z predykcją rezultatów kampanii oraz wsparcia działalności operacyjnej centrum handlowego
  • Uczestniczenie w spotkaniach zespołu w ramach metodologii Scrum
  • Projektowanie rozwiązań technicznych na styku front-end / back-end wraz z innymi członkami zespołu

Oczekiwane:

  • Znajomość Angular (2+), Typescript, RxJs, SCSS, CSS media queries
  • Znajomość Responsive Web Design
  • Samodzielność i umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość wzorców projektowych, w tym wzorców specyficznych dla Web design & frontend
  • Bardzo dobra znajomość TypeScript
  • Dobra znajomość struktur danych
  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki informatyczne)

Oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Dla zainteresowanych możliwość kontraktu B2B
  • Pakiet usług medycznych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Stypendia szkoleniowe
  • Praca zdalna raz w tygodniu
  • Pakiet Multisport

Benefity

  • Biuro w Centrum
  • Karta Multisport
  • Szkolenia
  • Wyjazdy integracyjne za granicę
  • X--Box w biurze

Etapy
rekrutacji

  • Aplikacja
  • Wstępna rozmowa rekrutacyjna
  • Techniczna rozmowa rekrutacyjna
  • Podpisanie umowy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy