Front-End Developer - Angular

LSJ HR GROUP O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

LSJ HR Group jest agencją rekrutacyjną (nr 4440), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla firmy, która posiada swoją główną siedzibę w Londynie, a prężnie rozbudowuje oddział w Szczecinie w obrębie aplikacji webowych wraz z zespołem z Wielkiej Brytanii, poszukujemy nowego członka zespołu. Szukamy osób z doświadczeniem z zakresu biblioteki Angular bądź podobnych.

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Praca z zespołem nad technologiami front-end
  • Komunikacja z zespołem w Szczecinie i UK pisemna
  • Możliwość pracy w zakresie UX i back-end

Wymagania:

  • Doświadczenia min. 3 lata na podobnym stanowisku
  • Biegłej znajomości biblioteki Angular bądź podobnych (React.js, Vue.js)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie wystarczającym na pisemna komunikację

Oferujemy:

  • Dowolną formę zatrudnienia - umowa o pracę, B2B
  • Możliwość pracy zdalnej z elastycznymi godzinami pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia od 10. 000 – 15. 000 pln brutto
  • Organizowane wyjazdy szkoleniowe i konferencje – sam wybierasz tematykę szkolenia
  • Zorganizowane wyjazdy do UK dla osób chętnych
  • Elastyczne środowisko pracy – brak struktur korporacyjnych
  • Praca w świetnej atmosferze w młodym zespole który skupia się nad rozwijaniem aplikacji webowych

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez LSJ HR Group Ireneusz Sozański i LSJ HR Group Sp. z o.o. Sp. k. w celu przeprowadzenia rekrutacji, na które aplikuję. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U.2016 poz. 922) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

LSJ HR Group
Szczecin, Celna 1, 3 piętro
Nr licencji: 4440

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy