Oferta pracy

kontrakt B2B
12 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Jerzmanowska 2, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Insert S.A.

Jerzmanowska 2

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • TypeScript

  • Angular

  • HTML

  • CSS

  • Git

Mile widziane

  • Python

  • Django

Twój zakres obowiązków

Firma działa w małych i zgranych zespołach projektowych. Każdy z nas ma swoje odpowiedzialne zadania, które następnie jako team składamy w całość. Zapraszamy Cię, byś dołączył do zespołu rozwijającego zarezerwuj.pl. To aplikacja webowa do kompleksowego zarządzania rezerwacjami i rejestracjami online. Już dziś jesteśmy dumni z tego projektu, ale też mamy co do niego wielkie plany. Bądź ich częścią i pracuj z nami przy Zarezerwuj.pl jako Front-end Developer (Angular).

Nasze wymagania

  • masz minimum 2-letnie komercyjne doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych,

  • dobrze znasz technologie front-end (TypeScript, Angular, HTML, CSS),

  • umiesz samodzielnie rozwiązywać problemy związane z programowaniem,

  • znasz GIT,

  • stosujesz dobre praktyki programowania.

  • znajomość technologii back-end (Python, Django, Django REST framework),

  • znajomość Microsoft Azure,

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,

  • doświadczenie w zakresie testów e2e aplikacji webowych,

  • doświadczenie w pracy w zwinnych zespołach,

  • umiejętności z obszaru zarządzania projektami.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • kanban

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia zewnętrzne

To oferujemy

  • Cenimy kreatywność i jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły.

  • Tworzymy niepowtarzalną, luźną atmosferę. Dowód? Nasi ludzie oceniają ją na bardzo dobrą lub rewelacyjną.

  • Działamy w zgranym, kameralnym i zwinnym zespole.

  • Rozwój ludzi to rozwój firmy. Dlatego możemy szkolić się do bólu, korzystać z firmowych zasobów wiedzy i zewnętrznych platform szkoleniowych (Pluralsight).

  • Jesteśmy firmą IT, więc jeśli chodzi o dress code, to wiadomo.

  • Do godzin pracy podchodzimy elastycznie, okazjonalnie pracujemy też zdalnie.

  • Zamiast open space’u wolimy pokoje projektowe. Mamy nowe biuro z elektrycznymi biurkami i sprzętem dopasowanym do naszych potrzeb.

  • Zatrudniamy na umowę o pracę lub na zasadzie B2B.

  • Lubimy się integrować – mamy kilka stałych ogólnofirmowych imprez w ciągu roku, ale wiele dzieje się również poza nimi.

  • Dofinansowujemy zajęcia i inicjatywy sportowe naszych pracowników.

  • W nowiutkiej kantynie korzystamy z cateringu w bardzo dobrych cenach, bo część kosztów posiłków firma bierze na siebie.

  • Korzystamy z benefitów, jak prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie i karta Multisport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Zadanie (opcjonalnie)

3

Spotkanie w biurze

4

Decyzja

Stack technologiczny:

  • /frontend: Angular 13, Cypress, RxJS, Material Design, SASS

  • /backend: Python, Django 3, Django REST framework

Moglibyśmy jeszcze długo wymieniać, ale lepiej sprawdzić osobiście. Chodź do nas i buduj z nami nowoczesną platformę webową!

Insert S.A.

Cześć!

Jesteśmy InsERT i od 1992 roku tworzymy programy dla małych i średnich przedsiębiorstw w obszarze księgowości, kadr, magazynów itp. Intensywnie się rozwijamy i choć jest nas blisko 300 osób na pokładzie, utrzymujemy rodzinny, nieformalny charakter - bez dress-code, bez open-space, czy formalizmów w kontakcie, za to z dużą dozą swobody i elastyczności (nie tylko jeśli chodzi o godziny pracy).

Przewiń do profilu firmy