Ta oferta pracy jest nieaktualna od 99 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Front-End Developer

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 2018-06-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    9bits Sp. z o.o.

    Firma 9 bits została założona w 2009 roku. Od tego czasu nasi developerzy dostarczyli ponad 300 projektów dla klientów w Europie Wschodniej. Celem firmy jest świadczenie nowatorskich innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie technologii informatycznych.
    Od samego początku, nasza siłą i przewagą jest umiejętność projektowania prostych rozwiązań dla skomplikowanych problemów. U podstaw tej zdolności jest ciągłe doskonalenie się i poszukiwanie nowych technologii.

    Miejsce pracy: Białystok

    Opis stanowiska:

    • projektowanie i wdrażanie warstwy wizualnej aplikacji webowych i mobilnych z użyciem najnowszych praktyk i dostępnych narzędzi,
    • trzymanie istniejących serwisów,
    • współpraca z działami back-endowymi firmy.

    Wymagania:

    • znajomość standardów CSS3 i HTML5,
    • znajomość JavaScript i frameworka Angular/React JS,
    • praktyczna znajomość zagadnień RWD,
    • znajomość preprocesorów CSS (Less, Sass),
    • umiejętność posługiwania się Photoshopem,
    • przyjemność z tworzenia oprogramowania lub stron internetowych :)

    Oferujemy:

    • wsparcie dla Twoich indywidualnych zdolności,
    • pracę przy dużych projektach IT dla największych firm,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • kartę Multisport,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • pracę w biurze o standardzie klasy AA w centrum Białegostoku.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.