Oferta pracy

    Chorzów, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Wunderman Thompson Technology Katowice

Katowicka 47

Chorzów

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML5

  • CSS3

  • JavaScript

  • AJAX

  • JQUERY

  • SASS/LESS

  • RWD

  • Podstawy: TASK RUNNER: GULP/GRUNT; SYSTEM KONTROLI: GIT

Mile widziane

  • EPISERVER

  • SITECORE

  • .NET Core

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

W zależności od projektu, do którego zostaniesz przydzielony Twoje zadania będą się zmieniać, jednak poniższe z pewnością staną się częścią Twojej codziennej pracy w Wunderman Thompson Technology Katowice

- Tworzenie warstwy Front-End dla nowych aplikacji i rozwijanie już istniejących

- Optymalizacja aplikacji zapewniająca maksymalną prędkość i skalowalność

- Accessibility

- SEO

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie związane z front-end development’em

  • Umiejętności w budowaniu przyjaznych użytkownikowi interfejsów

  • Zrozumienie wymagań web accessibility oraz powiązanych technologii

  • Chęć bycia częścią wielokulturowej, dynamicznej i otwartej organizacji

  • Chęć udziału w innowacyjnych, dużych, międzynarodowych projektach

  • Chęć rozwoju swoich umiejętności w zakresie web design, technologii oraz architektury informacji

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie

Podział czasu pracy
50%

Nowe funkcjonalności

30%

Utrzymanie strony

15%

Spotkania

5%

Dokumentacja

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum
  • kanban

Tak pracujemy nad projektem

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wspieramy wydarzenia dla IT

To oferujemy

  • Pracę ze świetnym zespołem profesjonalistów w swobodnej atmosferze,

  • Dofinansowanie do aktywności fizycznych,

  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne,

  • Międzynarodowe projekty,

  • Możliwość podszkolenia znajomości języka obcego,

  • Imprezy firmowe, chillout room,

  • Świeże owoce i warzywa.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie rekrutacyjne

2

Test techniczny online

3

Decyzja w sprawie zatrudnienia

Cześć, jesteśmy Wunderman Thompson Technology Katowice! Tworzymy interaktywną agencję, która dzięki połączeniu najnowszych technologii z kreatywnym myśleniem, dostarcza klientom prawdziwie innowacyjne rozwiązania. Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu aplikacji webowych oraz mobilnych, często oferując także usługi z zakresu digital marketingu. Wśród naszych specjalistów znajdują się zarówno back-end i front-end developerzy, manualni testerzy, jak i designerzy.

Odpowiadamy na potrzeby marek w sposób kompleksowy, dlatego lubimy mówić o sobie „digital full service agency”. Każdy projekt wieńczymy pytaniem „czy to działa”, bo wiemy, że zadawanie właściwych pytań to gwarancja sukcesu. Jesteśmy częścią grupy WPP. To dla klienta gwarancja stabilności i jakości.

Poznaj nas lepiej: https://www.wundermanthompson.com/

Przewiń do profilu firmy