Oferta pracy

Front – end Developer

Polska Press Sp. z o.o. O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Polska Press Grupa to jedna z największych grup medialnych w Polsce. Jesteśmy liderem w kategorii Informacje i publicystyka oraz Informacje lokalne i regionalne. Nasze serwisy internetowe odwiedza ponad 16,8 milionów realnych użytkowników. Znasz nas pod takimi markami, jak gazetapomorska.pl, dziennikbaltycki.pl, dziennikzachodni.pl, dzienniklodzki.pl, gazetakrakowska.pl, polskatimes.pl, naszemiasto.pl, telemagazyn.pl, gol24.pl, motofakty.pl oraz wiele innych. Środowisko, na którym pracujemy liczy 50 mln linii kodu. Pracujemy zwinnie - średnio, co pół godziny wdrażamy zmianę w naszym środowisku produkcyjnym.

Zapraszamy Cię do zespołu Polska Press Internet w Gdańsku, jeżeli chcesz się rozwijać jako:

Front – end DeveloperNumer ref.: miejsce pracy: Gdańsk / Zdalnie
Twoje zadania:
  • rozwój istniejących serwisów internetowych i budowa nowych
  • współpraca z grupą pasjonatów w metodykach zwinnych
  • proponowanie innowacyjnych rozwiązań w nowoczesnych technologiach i implementowanie ich
  • współtworzenie zespołu pracującego w dynamicznie zmieniającym się środowisku architektonicznym. Współpracując z Architektami IT będziesz mieć bezpośredni wpływ na wybory technologii w odpowiedzi na potrzeby biznesowe.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • uczestnictwo w rozwoju produktów wykorzystując innowacyjne technologie
  • przyjazną, luźną atmosferę pracy prace zdalną w 100% lub pracę w biurze, Ty wybierasz
  • budynek wyposażony w sale kreatywne (np. Xbox), szafki rowerowe i prysznic
  • gwarantowane miejsce parkingowe (samochód, rower)
  • stanowisko pracy wyposażone w laptopa (do wyboru Linux, Windows lub macOS)
    z dodatkowym monitorem.
Oczekujemy:
  • Twojego nieustannego rozwoju
  • dobrej znajomości JavaScript (ES 6+)
  • dobrej znajomości HTML5, CSS (SASS)
  • dobrej znajomości RWD, AWD
  • znajomości jednego z frameworków (Vue, React, Angular)
  • doświadczenia w tworzeniu dostępnych i użytecznych serwisów WWW w podejściu mobile first
  • doświadczenia w optymalizacji serwisów WWW
  • doświadczenia w wykorzystaniu AJAX, JSON
  • umiejętności w zakresie kreatywnego rozwiązywania powierzonych zadań.
Mile wdziane:
  • będą także: znajomość GIT
  • podstawy PHP
Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji
w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera

Jeśli aplikujesz, to jako Polska Press staniemy się Administratorem Twoich danych.

Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji:

Ogłoszenie archiwalne