Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Front-end developer

LEMONMIND

9 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript (ES6+)

O projekcie

Szukamy do naszego zespołu front-end developerów z doświadczeniem w pracy w systemach CMS na poziomie Mid / Senior [zdalnie lub w biurze firmy]. Jesteśmy najdynamiczniej rozwijającym się partnerem Pimcore w Polsce [ Sprawdź nasz profil ]

Dzięki międzynarodowym kontraktom realizujemy duże i inspirujące projekty dla klientów z całej Europy, a nasz główny target to kraje DACH [Niemcy, Austria, Szwajcaria], ale nie tylko. Jeśli wyjazd na kilkudniowe warsztaty do klienta na Majorce brzmi dla Ciebie interesująco - czytaj dalej :)

Pracujemy m.in. dla Luxury Estates Mallorca [Christie's Int. Real Estates], Polbruk S.A., Grupa VOX [wdrożenie globalne], Ceramika Paradyż, Holzpiloten, Dethleffs, Cumulus, Dr Oetker.

Twój zakres obowiązków

  • Co będziemy razem tworzyć: platformy Digital Experience Management, CMS, E-commerce, PIM w oparciu o system Pimcore. Sprawdź więcej na stronie: Pimcore.com

  • Spędzamy w pracy prawie połowę swojego życia. Chcemy spędzić go ciekawie z ciekawymi osobami. Dlatego nastawiamy się na długofalową współpracę z ludźmi, którzy, jeśli trafią do naszego zespołu, będą stanowić naprawdę jego ważny element.

  • Zależy nam najbardziej na tym, aby programowanie było Twoja pasją i aby programowanie webowe było tym, z czym wiążesz swoją przyszłość. My umożliwimy Ci rozwój i pracę w ciekawych, innowacyjnych i międzynarodowych projektach.

  • Mamy małe zespoły [3-6 developerów], których uczestnicy blisko ze sobą pracują. Możesz liczyć na wsparcie bardziej doświadczonych kolegów i atmosferę sprzyjającą kreatywności.

  • Oczekujemy, że przede wszystkim będziesz chłonąć wiedzę, szybko się uczyć i chętnie poznawać tajniki naszej pracy.

  • Projekty robią ludzie, nie procesy i procedury. Dlatego chcemy Cię poznać jako człowieka i sprawdzić, czy będzie nam miło spędzać ze sobą codziennie kilka godzin. Zapraszamy Cię na luźną rozmowę, na której będziemy mogli poznać się trochę i sprawdzić, czy czujemy "chemię" i chcemy spędzić ze sobą trochę więcej czasu już jako współpracownicy.

  • Jeśli robiłeś strony, sklepy internetowe i chcesz się dalej rozwijać w tym kierunku - pokochasz Pimcore'a, a my zapewnimy Ci certyfikację za darmo i pozwolimy wejść szybko na najwyższy level w realizacji rozwiązań w oparciu o Pimcore'a.

Nasze wymagania

  • udokumentowane portfolio projektów front-endu serwisów / sklepów internetowych

  • biegłość w tworzeniu frontendu na podstawie projektu graficznego

  • znajomość Figmy i Adobe xD

  • znajomość standardów W3C

  • bardzo dobra znajomość RWD oraz pracy z najpopularniejszymi przeglądarkami

  • znajomość HTML, CSS, JavaScript (ES6+), preprocesorów SASS/LESS

  • znajomość popularnych bibliotek CSS (Bootstrap/Tailwind CSS)

  • znajomość narzędzi automatyzujących Webpack/Gulp

  • sprawne poruszanie się w GIT

  • umiejętność integracji z zewnętrznymi usługami REST/GraphQL po stronie frontendu

  • podstawowa znajomość jednego z frameworków Vue/React

  • dobre zrozumienie architektury aplikacji webowych

Mile widziane

  • bardzo dobra znajomość frameworka Vue/React

  • tworzenie testów automatycznych na froncie

  • znajomość narzędzi server-side rendering

  • znajomość twig/blade

  • znajomość metodologii wytwarzania CSS takich jak BEM

  • znajomość zagadnień związanych z PWA i headless

  • znajomość TypeScript

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 3-6

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • project manager
  • UI designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pracę w atmosferze startup'owej, ale w stabilnej firmie z dużym doświadczeniem rynkowym w międzynarodowych projektach.

  • współtworzenie organizacji i zespołu. Pracę z ciekawymi ludźmi, którzy chcą się rozwijać, ale czasem potrzebują wsparcia i rozmowy z doświadczoną/-nym osobą, która pomoże im spełniać się w swojej pracy i karierze.

  • oczekujemy odpowiedzialnego podejścia i realizacji założonych celów, a rzeczywiste zaangażowanie w pracę i rozwój firmy nagrodzimy gwarantowanymi premiami półrocznymi nawet w postaci dodatkowej wypłaty. Chcemy, żeby każdy z członków zespołu miał realne poczucie, że współtworzy firmę i że jej sukces przekłada się na sukces osobisty.

  • benefitów, takich których chce i o których decyduje zespół. Zapraszamy na rozmowę, opowiemy czego możesz się spodziewać w tym m.in. opieka medyczna, dofinansowanie posiłków, regularne spotkania całego zespołu, PREMIA PÓŁROCZNA NAWET W POSTACI DODATKOWEJ WYPŁATY.

  • możliwości rozwoju i szkoleń. Nie tylko będziemy Cię do tego zachęcać, ale i oczekiwać ;)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa wstępna

2

Rozmowa techniczna

3

Rozmowa końcowa

LEMONMIND

LemonMind to zespół super ludzi, który od ponad 10 lat tworzy rozwiązania w oparciu o najlepsze technologie. Spędzamy w pracy prawie połowę swojego życia dlatego chcemy spędzić go ciekawie z ciekawymi osobami. Poznaj nas! Dołącz do nas!

Projekty robią ludzie, nie procesy i procedury. Dlatego chcemy Cię poznać jako człowieka i sprawdzić, czy będzie nam miło spędzać ze sobą codziennie kilka godzin. Zapraszamy Cię na luźną rozmowę, na której będziemy mogli poznać się trochę i sprawdzić, czy czujemy "chemię" i chcemy spędzić ze sobą trochę więcej czasu już jako współpracownicy.

Dla wytrwałych, który dotarli do tego miejsca: dziękujemy ;)

Przewiń do profilu firmy