Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Front - End Developer (Junior/Mid)

LV Bet Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.

6 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

Jako Front-end Developer będziesz odpowiedzialny/a za wdrażanie modułów oraz kompletnych serwisów internetowych w oparciu o projekty w Figmie.

Czeka Cię ścisła współpraca z zespołem projektantów i programistów w celu dostarczenia funkcjonalnych i przyjaznych rozwiązań dla użytkowników naszej strony internetowej.

Nasze wymagania

  • postawiłeś/aś pierwsze kroki w branży IT na stanowisku Front-end Developer,

  • możesz podzielić się z nami listą projektów, które realizowałeś/aś do tej pory,

  • bardzo dobrze znasz HTML i CSS (SASS/LESS),

  • wiesz jak stworzyć stronę w technologii Responsive Web Design,

  • znasz tajniki języka Javascript i ECMAScript 6,

  • masz opanowane podstawy Webpack, Angular, Lit-element.

  • WordPress nie skrywa przed Tobą zbyt wielu tajemnic,

  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

To oferujemy

  • pracę w modelu hybrydowym (częściowo stacjonarnie w naszym biurze w Łodzi, częściowo zdalnie)

  • widełki wynagrodzenia - 6000-10000 zł w przypadku współpracy b2b, podana kwota podlega negocjacji

  • elastyczne godziny pracy (zaczynasz pracę, o której chcesz pomiędzy 7 a 9),

  • przyjazną atmosferę,

  • brak nudy! realizujemy dużo ciekawych projektów, a jeszcze więcej mamy w planach!

  • kartę sportową, prywatną opiekę medyczną i inne dodatki.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

Kilka słów o nas!

Jesteśmy dumni z naszej różnorodności, wzajemnego szacunku i rozrywkowej atmosfery, co daje nam poczucie “drugiego domu”. Stawiamy na nietuzinkowe rozwiązania, kreatywne myślenie, otwartość na zmiany i odwagę potrzebną do podbicia globalnego rynku iGaming. Tak długo, jak masz 😊 na twarzy i głowę pełną pomysłów przyjmiemy Cię do naszej rodziny z otwartymi ramionami!

Przewiń do profilu firmy