Oferta pracy

Front-end Developer

STS S.A.O firmie

umowa o pracę
6 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
7 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Porcelanowa 8, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

STS S.A.

Porcelanowa 8

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

Mile widziane

  • Angular

O projekcie

Rozwijamy platformę sts.pl oraz systemy wykorzystywane do zarządzania firmą takie jak: system płatności, system do monitorowania kuponów w czasie rzeczywistym, system bonusowy, CMS, system klasy ERP, czat online, system prywatnych wiadomości i wiele innych. Pracujemy w kilkuosobowych zespołach SCRUMowych i projektowych. Prowadzimy Code Review i pracujemy w oparciu o GitLab.

Twój zakres obowiązków

  • Praca nad różnymi projektami i rozwijaniem aplikacji do zarządzana firmą,

  • Projektowanie i analiza oprogramowania przy uwzględnieniu wysokiej jakości kodu,

  • Wykonywanie Code Review oraz tworzeniem testów automatycznych,

  • Weryfikacja zgłoszeń i rozwiązywaniem problemów dotyczących systemów produkcyjnych,

  • Udział w spotkaniach zespołu od planowania po retrospektywę,

  • Współpraca z zespołami programistów, testerów, a także z użytkownikami wewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Minimum rok komercyjnego doświadczenia jako front-end developer,

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Bardzo dobra znajomość wyżej wymienionych technologii (zakładka wymagane) - znajomość Angulara nie jest wymagana do złożenia aplikacji.

  • Znajomość Angulara lub innych frameworków JS,

  • Znajomość branży bukmacherskiej lub zainteresowanie dziedziną sportową.

Podział czasu pracy
50%

Nowe funkcjonalności

30%

Naprawianie błędów

10%

Wsparcie

5%

Pisanie dokumentacji

5%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5-7 w jednym zespole, 20 osób wszyscy developerzy

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • tester manualny
  • product owner
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • Continuous Integration

To oferujemy

  • Możliwość nauczenia się technologii których używamy, a nie miałeś/aś dotychczas okazji z nimi pracować,

  • Pracę w zaangażowanym i doświadczonym zespole, który bardzo sprawnie działa,

  • Wpływ na projekt i wybór technologii wraz z zespołem,

  • Pracę w SCRUM,

  • Bezpośrednią współpracę z PO i CTO, płaską strukturę organizacyjną,

  • Najnowszy sprzęt,

  • Budżet na rozwój,

  • Pracę w wygodnym biurze w Katowicach, 5 minut piechotą od Muchowca i Doliny Trzech Stawów,

  • Owoce, zdrowe przekąski, kawę, herbatę i yerbę, które są w kuchni cały czas,

  • STS Bistro, bardzo smaczne śniadania za 4 zł czy obiady za 8 zł,

  • Kartę Multisport,

  • Darmowe lekcje angielskiego,

  • Wejściówki na wydarzenia sportowe,

  • Program poleceń pracowniczych (bonusy aż do 3 tys. zł netto).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

STS S.A.

STS jest największą polską firmą bukmacherską, która działa również na kilkunastu rynkach europejskich. Spółka powstała w 1997 roku, posiada biura w Katowicach, Warszawie, Pradze oraz na Malcie i obecnie zatrudnia blisko 1500 osób. Jesteśmy innowacyjnym bukmacherem, który świadczy usługi za pośrednictwem strony internetowej, jak i jej mobilnej wersji oraz aplikacji dedykowanej systemom Android czy iOS. Opracowaliśmy m.in. własny system wypłat - STSpay - oraz udostępniamy usługę STS TV z transmisjami najważniejszych wydarzeń sportowych. Posiadamy również ogólnopolską sieć nowoczesnych lokali stacjonarnych. Jesteśmy największym prywatnym sponsorem polskiego sportu - STS to oficjalny partner Reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz wielu klubów sportowych z różnych dyscyplin. Prowadzimy także fundację Sport Twoją Szansą.

Przewiń do profilu firmy