Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Front-end developer

Swift Software Development Spółka z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

  • SASS

  • LESS

  • Bootstrap

Twój zakres obowiązków

  • W czym możesz nam pomóc?

  • Od 2014 roku w ramach jednego z projektów rozwijamy nasze własne oprogramowanie dla gabinetów lekarskich – medchart.pl, a ostatnio również serwis dla pacjentów – teleporada.pl

  • Jako członek zespołu będziesz odpowiedzialny za tworzenie nowoczesnego interfejsu użytkownika. W swojej pracy będziesz korzystać z najnowszych narzędzi i technologii.

  • Pracujemy w oparciu o metodyki zwinne (SCRUM)

Nasze wymagania

  • Jeden z frameworków: Angular, Vue, React

  • HTML5, CSS3, SASS/LESS, Bootstrap/Material UI

  • JavaScript ES2015 (i wyższe) i jQuery

  • Podstawowa znajomość MySQL, MongoDB, MariaDB

  • Podstawowa znajomość PHP 7+

  • Znajomość dobrych praktyk programistycznych

  • Praca na systemie kontroli wersji, preferowany GIT

Mile widziane

  • Dobra znajomość Webpack, TypeScript, Redux

  • Umiejętność pisania testów jednostkowych

  • Praktyczna znajomość zwinnych metodyk projektowych (SCRUM)

  • Samodzielność, pasja, zaangażowanie

To oferujemy

  • Umowę o pracę, elastyczne godziny, możliwość pracy zdalnej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: preferowane UOP (6-8 tyś. PLN netto)

  • Premie i dodatki (bezpłatny lunch i zaopatrzony kącik kuchenny, darmowy parking w centrum Katowic lub dopłata do komunikacji, imprezy firmowe, etc.)

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach branżowych

  • Ciekawe, duże i różnorodne projekty sprzyjające szybkiemu rozwojowi

  • Realny wpływ na implementowane rozwiązania

  • Dobrą atmosferę i ciekawych ludzi

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Kogo potrzebujemy?

Szukamy ludzi nieprzeciętnych, pełnych pasji i zaangażowanych w to co robią, chcących się rozwijać i pracować przy ciekawych projektach. Jeżeli jesteś osobą samodzielną i chcesz mieć realny wpływ na to co robisz, nasza firma jest miejscem dla Ciebie :)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z przykładami autorskiego kodu, linku do repozytorium lub portfolio poprzez przycisk Aplikuj.