Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Front-end Developer

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SGT S.A. - lider rynku usług telewizyjnych, cyfrowych i rozwiązań technologicznych
    poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice

    Główne obowiązki:

    • Rozwój i utrzymywanie autorskiego oprogramowania na dekodery oparte na platformie Android oraz stLinux

    W zamian za to oferujemy:

    • Umowę o pracę lub kontrakt (B2B) i atrakcyjny system wynagradzania
    • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
    • Miłą atmosferę i ciekawe wyzwania w bardzo dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • Zagwarantowane miejsce parkingowe
    • Elastyczne godziny pracy
    • Wyjścia integracyjne
    • Pakiet socjalny – prywatna opieka medyczna oraz dodatkowe ubezpieczenie

    W pracy na tym stanowisku niezbędne będą:

    •     Bardzo dobra znajomość HTML5 oraz CSS3
    •     Bardzo dobra znajomość JavaScript
    •     Znajomość Node.js
    •     Znajomość webservice (JSON, REST)
    •     Doświadczenie w tworzeniu stron mobilnych
    •     Umiejętność tworzenia serwisów w technice RWD
    •     Znajomość systemów kontroli wersji (SVN/GIT)
    •     Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji
    •     Umiejętność pracy w grupach / SCRUM-owych zespołach projektowych
    •     Chęć ciągłej nauki oraz poszerzania swojej wiedzy
    •     Odpowiedzialność za wykonywane zadania oraz terminowość

    Mile widziane:

    • Znajomość frameworka PhoneGap (wdrożenia na Android)
    • Doświadczenie z TDD

    Aplikacje prosimy przesyłać klikając na przycisk Aplikuj poniżej.