Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Front-end Developer

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla znanej i rozpoznawalnej międzynarodowej firmy, światowego lidera w zakresie dostarczania systemów bezpieczeństwa dla transportu naziemnego, przestrzeni powietrznej, działalności obronnej oraz transakcji elektronicznych poszukujemy osoby gotowe do ambitnych wyzwań w obszarze programowania. W Polsce firma rozwija nowe obszary biznesu oferując zaawansowane technologicznie rozwiązania dla wojska, branży lotniczej, transportu, telekomunikacji oraz sektora publicznego. Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

    miejsce pracy: Katowice
    nr ref.: FRO/01/15

    Obowiązki na stanowisku pracy:

    • analiza wymagań oraz założeń dotyczących funkcjonalności oraz wydajności aplikacji
    • przygotowywanie projektu działania aplikacji
    • tworzenie i utrzymanie kodu aplikacji
    • zapewnienia niezawodności i bezpieczeństwa aplikacji
    • analiza wydajności oraz stabilności działania aplikacji
    • realizacja całokształtu procesu tworzenia oprogramowania
    • tworzenie oraz archiwizowanie dokumentacji technicznej związanej z wytworzeniem i obsługą aplikacji
    • doskonalenie umiejętności posługiwania się niezbędnymi narzędziami programistycznymi
    • współpraca w zespole oraz z innymi zespołami odpowiedzialnymi za rozwój i wdrożenie aplikacji (także anglojęzycznymi)
    • wsparcie dla wdrożonych aplikacji

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego, mile widziane o profilu informatycznym lub pokrewnym,
    • doświadczenie w programowaniu w języku JavaScript (znajomość: Node.js, HTML, CSS)
    • dobrej znajomości popularnych bibliotek (np. AngularJS/2+, React.js, jQuery)
    • dobrej znajomości systemu operacyjnego Linux oraz powłoki Bash
    • dobrej znajomości języka angielskiego
    • mile widziane: znajomość języków: Python, Java, PHP, doświadczenie w pracy z systemami Continuous Integration, doświadczenie w programowaniu usług sieciowych (protokoły: TCP, UDP, HTTP), doświadczenie ze środowiskami wirtualnymi i platformami chmurowymi

    Oferujemy:

    • stabilną formę zatrudnienia - umowę o pracę (w szczególnych przypadkach kontrakt B2B jest również możliwy)
    • właściwy poziom decyzyjności
    • bardzo stabilne warunki zatrudnienia w organizacji będącej liderem w swoim segmencie
    • atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz motywacyjny system premiowy adekwatny do stawianych celów i osiąganych rezultatów
    • pracę w międzynarodowym środowisku (głównie z US)
    • udział w ciekawych projektach opartych o najnowocześniejsze technologie
    • pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia techniczne i językowe, prywatna opieka medyczna, atrakcyjny fundusz socjalny w tym relokacyjny),
    • możliwość stałego rozwoju zawodowego w kontakcie z międzynarodowym środowiskiem specjalistów i menedżerów
    • słodkie piątki;)

    Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

    Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Po więcej informacji prosimy dzwonić.

    Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.