Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Front-end Developer

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 20.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Katowice
    Nr ref.: MK/WM/DAD/05/2019

    W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

    Twoje zadania:

    • Praca przy systemie umożliwiającym komunikację pomiędzy klientami, a bankiem,
    • Praca przy rozwiązaniach związanych z usługami nie tylko bankowych dla przedsiębiorców,
    • Projektowanie skalowalnej aplikacji pod kątem zapewnienia dużej szybkości działania i krótkiego czasu ładowania,
    • Integracja rozwiązania z wewnętrznymi systemami banku oraz zewnętrznymi systemami dostawcy usługi,
    • Praca w obszarze Continuous Integration i Continuous Delivery,
    • Wsparcie produkcyjne aplikacji,
    • Praca w samoorganizującym się zespole z wykorzystaniem metodologii Agile (Scrum).

    Nasze oczekiwania:

    • Znajomość JavaScript (VanillaJS, ES6),
    • Doświadczenie w pracy przy którymś javascriptowym frameworku (Angular, React, Vue, AngularJS, Backbone, Ember),
    • Umiejętność pracy na Webpaku,
    • Podstawy z Node.js, Git’a, REST,
    • HTML / CSS,
    • Znajomość języka angielskiego.

    Mile widziane:

    • Wzorce projektowe
    • Jenkins
    • RWD
    • TDD, BDD, DDD
    • Mobile First
    • Uczestnictwo w projektach open-source
    Oferujemy Ci:
    Stabilne warunki zatrudnieniaSzkolenia i programy rozwojoweDostęp do nowych technologiiPremię uzależnioną
    od wyników
    Prywatną opiekę medycznąPracowniczy program emerytalnyPakiet sportowyKafeteryjny system benefitów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.