Logo Pracuj.pl

Front-end Developer

Pracuj.pl dla FirmO firmie

6 500–10 500
netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i wdrażanie nowych sklepów internetowych z wykorzystaniem autorskiego systemu CMS
  • Optymalizowanie istniejącego kodu sklepów internetowych
  • Rozwijanie autorskiego systemu CMS
  • Analizowanie i implementacja wymagań klienta

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenie w komercyjnym tworzeniu sklepów internetowych
  • Znajomość HTML5, CSS, JavaScript (es6+)
  • Znajomość biblioteki Boostrap
  • Umiejętność tworzenia stron opartych na rozwiązaniach Responsive Web Design

To oferujemy

  • Elastyczną formę zatrudnienia, uzależnioną od preferencji Kandydata
  • Wynagrodzenie 6 500 – 10 500 zł netto B2B / UoP do uzgodnienia
  • Liczne benefity dostępne dla pracowników: karta sportowa, opieka medyczna itp
  • Dużą samodzielność w codziennej pracy
  • Regularne wyjazdy integracyjne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne

Pracuj.pl dla Firm

Naszym Klient jest firma ASCO, czyli producent oprogramowania dla branży motoryzacyjnej.

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Front-end Developer, Kraków