Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Front-end Developer

CORE LOGIC SP. Z O. O.

Feliksa Radwańskiego 15

Krowodrza

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • RWD

  • React.js

  • TypeScript

  • REST AP

Twój zakres obowiązków

W Core Logic naszą misją jest rozwój biznesu klienta poprzez tworzenie najlepszej jakości oprogramowania. Tworzymy przestrzeń, w której wyjątkowi ludzie kształtują cyfrowy świat. Współpracując z naszymi klientami tworzymy nowatorskie projekty, wykorzystując w tym celu nowoczesne techniki programowania, umożliwiające uzyskanie satysfakcjonujących efektów. Do naszego zespołu poszukujemy Front-end Developera. Jeśli jesteś osobą pełną pasji z chęcią odkrywania nowych rzeczy i pomagania nam w rozwiązywaniu złożonych wyzwań, to ta praca jest dla Ciebie!

Brzmi interesująco? Jeśli tak, czytaj dalej.

Nasze wymagania

  • znajomość HTML5, CSS3, JavaScript (ES6+), RWD

  • znajomość ReactJS, Redux/MobX

  • znajomość TypeScript

  • znajomość REST API

  • min. 1 rok doświadczenia w JS/ReactJS

Mile widziane

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • umiejętność zbierania wymagań klienta dotycząca wizualnej prezentacji

  • umiejętności tworzenia wydajnego oraz skalowalnego kodu

  • wysokie umiejętności interpersonalne

  • znajomość Webpack

  • doświadczenia w korzystaniu z systemu kontroli wersji Git

  • znajomość Wordpress

To oferujemy

  • karta Multisport

  • zniżki na usługi Traficar

  • elastyczny czas pracy

  • odpowiedzialna praca pełna wyzwań

  • praca w profesjonalnym zespole nastawionym na osiąganie celów

  • możliwości wdrażania własnych pomysłów technicznych

  • szkolenia okresowe

  • Benefity

  • płatny urlop w ramach B2B

  • płatne zwolnienie chorobowe

  • dofinansowanie do karty multisport

Jesteśmy software house'm z 7 letnią historią, cieszącym się uznaniem wśród dużych i znanych klientów. Mamy doświadczenie i kompetencje w projektowaniu i tworzeniu oprogramowania złożonych systemów informatycznych. Cechuje nas wiedza ekspercka w branży finansowej, leasingowej, ubezpieczeń i wynajmu. Do tej pory na rynku IT pozostawaliśmy anonimowi, jednak charakteryzująca nas chęć rozwoju i samodoskonalenia sprawiła, że chcemy otworzyć się na nowe projekty, oraz rozpocząć pracę nad odświeżeniem wizerunku firmy. Poszukujemy osoby ambitnej, pewnej siebie i otwartej na wyzwania.

Przewiń do profilu firmy