Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Front-End Developer

statlook

statlook

Karola Szymanowskiego 1

Krowodrza

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • TypeScript

  • Angular

  • Git

Mile widziane

  • webpack

  • Node.js

  • Azure DevOps

  • C#

System operacyjny

O projekcie

Szukamy front-end developera z dobrą znajomością języka JavaScript, z min. 2 letnim doświadczeniem w komercyjnych projektach. Osoby, która posiada doświadczenie w tworzeniu aplikacji typu Single Page App (SPA) w oparciu o framework Angular.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój nowych funkcjonalności aplikacji

  • Przeprowadzanie testów aplikacji

  • Tworzenie dokumentacji projektowej

  • Optymalizacja działania aplikacji

  • Wprowadzanie poprawek oraz utrzymanie aplikacji

  • Współpraca z UX/UI designerami, backend developerami i testerami

Nasze wymagania

  • JavaScript / Typescript

  • Angular

  • HTML, CSS, SCSS

  • GIT

  • webpack

  • Node.js

  • Karma/Jest

  • C#

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie

  • Doskonałą atmosferę w pracy wśród pasjonatów nowych technologii

  • Szkolenia oraz transfer wiedzy

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz realizowania własnych pomysłów

  • Kafeterię MyBenefit, kartę MultiSport, prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Tryb i miejsce pracy:

  • Po wdrożeniu możliwość pracy zdalnej / hybrydowej

Potrzebujesz więcej informacji – odwiedź nas na https://www.statlook.pl

statlook

Jesteśmy producentem innowacyjnego systemu statlook - wiodącego na rynku oprogramowania do zarządzania zasobami informatycznymi firm i urzędów oraz nadzorowania pracy zdalnej. Statlook służy do inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania, kontroli legalności zainstalowanych programów oraz prowadzenia usług pomocy technicznej. Dodatkowo, kadra zarządzająca może nadzorować pracę zdalnych pracowników i kontrolować wykorzystanie komputerów oraz Internetu. Praca z systemem możliwa jest za pośrednictwem aplikacji desktopowej, a także poprzez przeglądarkę internetową i platformy mobilne.

Przewiń do profilu firmy