Logo Pracuj.pl

netto (+ VAT) / mies.
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna

Asco

Balicka 100

Bronowice Małe Wschód

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

Mile widziane

  • Angular

  • React

  • Node.js

  • Vue

O projekcie

Tworzenie komercyjnych projektów e-commerce dla branży motoryzacyjnej B2B oraz B2C w oparciu o nasz autorski CMS. Współpracujemy ze światowymi dostawcami danych dla tej branży tworząc kompleksowe rozwiązania spełniające wymagania rynku.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i wdrażanie nowych sklepów internetowych
  • Analizowanie i implementacja wymagań klienta
  • Utrzymywanie sklepów internetowych, wdrażanie/modyfikowanie funkcjonalności na życzenie klienta, reagowanie na awarie
  • Optymalizowanie istniejącego kodu sklepów internetowych
  • Rozwijanie autorskiego systemu CMS

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu komercyjnych projektów
  • Zdolności organizacyjne
  • Przyjazna osobowość
  • Znajomość HTML5, CSS, JavaScript (es6+)
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji pracy jak Gulp albo Webpack itp.
  • Znajomość różnic w interpretacji kodu przez różne przeglądarki
  • Umiejętność tworzenia stron opartych na rozwiązaniach Responsive Web Design

  • Znajomość chociaż jednej z bibliotek takich jak Angular, React lub Vue
  • Doświadczenie w Node.js

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Świeże owoce 3 razy w tygodniu
  • Pyszne ciasto co tydzień
  • Wyjazdy integracyjny kilka razy w ciągu roku
  • Stały rozwój i zwiększenie swoich kwalifikacji oraz umiejętności
  • Tworzenie nowych rozwiązań web opartych na wieloletnim doświadczeniu
  • Pracę w zespole z ludźmi z wyobraźnią i poczuciem humoru

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji

1

Prosty test kompetencyjny

2

Testy osobowościowe

3

Rozmowa rekrutacyjna

4

Witamy w zespole

Firma ASCO Systemy Informatyczne jest obecnie wiodącym dostawcą systemów do obsługi sklepów, hurtowni motoryzacyjnych oraz warsztatów samochodowych w kraju.

Nasz sukces oparty jest na współpracy najlepszych specjalistów. Rozwijamy się dynamicznie dlatego wciąż poszukujemy kolejnych talentów.

Szukamy Front-end Developera z doświadczeniem w tworzeniu komercyjnych projektów w HTML, CSS oraz JavaScript.

Jeśli chcesz mieć wpływ na to co robisz i widzieć w sieci rozwiązania e-Commerce będące efektem Twojej pracy jesteś osobą której szukamy.

Front-end Developer, Balicka 100, Bronowice Małe Wschód, Kraków