Front-End Developer

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 08.02.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 10.03.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

IT Kontrakt jest jedną z wiodących firm outsourcingowych i rekrutacyjnych, specjalizującą się w sektorze IT.  Firma dostarcza najlepszych specjalistów do projektów informatycznych realizowanych w kluczowych sektorach gospodarki.

Obecnie dla naszego klienta firmy o ugruntowanej pozycji na rynku z sektora produkcji poszukujemy osób na stanowisko:

miejsce pracy: Kraków
nr referencyjny: JS/FED/Krk/02/P

Projekt i technologie:

Aplikacja oparta na chmurze, dostępna za pośrednictwem przeglądarki Chrome. Wykorzystywane technologie: m.in. HTML, Sass, AngularJS, JavaScript / TypeScript, Gulp, Webpack.

Obowiązki:

  • Projektowanie i implementacja interfejsów aplikacji mobilnych i webowych
  • Optymalizacja interfejsów pod kątem UX, estetyki i szybkości działania
  • Uczestnictwo we wszystkich fazach tworzenia nowych funkcjonalności

Wymagania:

  • HTML5 + CSS3
  • Sass / Less
  • AngularJS
  • JavaScript
  • Umiejętność tworzenia interfejsów na podstawie makiet i layoutów
  • Przywiązanie do detali
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywny angielski

Mile widziane:

  • TypeScript
  • Git
  • Bootstrap
  • Photoshop

Oferujemy:

  • Silny kompetencyjnie zespół Scrumowy
  • Tech lead oraz wymiana wiedzy w każdym zespole
  • Obowiązkowe code review
  • Możliwość realizacji ścieżek certyfikacyjnych
  • Konferencje i szkolenia
  • Rozpoczęcie pracy między 7:00 a 9:00
  • Opieka medyczna i karnet sportowy
  • Nowoczesne biuro, wyjazdy i spotkania integracyjne

Sposób aplikowania na stanowisko:

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres:

joanna.swiba@itkontrakt.pl

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, będzie przetwarzała dobrowolnie podane dane osobowe w celach rekrutacyjnych. Po skontaktowaniu się z wybranymi kandydatami, za odrębnie udzieloną zgodą w/w dane osobowe będą udostępnione podmiotowi z branży produkcji, który oferuje nawiązanie współpracy. Osobom aplikującym przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413  Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych dokumentach, w celu przeprowadzenia zleconego procesu rekrutacji na stanowisko Front-End Developer.

Wyrażam zgodę/Nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. w/w danych osobowych, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.