Oferta pracy

Front-End Developer

VIG Polska Sp. z o.o., Vienna Insurance Group

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • Angular

  • TypeScript

  • CSS

  • HTML

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja procesów sprzedażowych dla nowych produktów ubezpieczeniowych w portalu

  • Implementacja nowych produktów

  • Implementacja nowych funkcjonalności w portalu sprzedażowym, zgodnie z zapotrzebowaniem biznesowym

  • Przygotowywanie, zarządzanie oraz analiza niezbędnej dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wyższe wykształcenie na kierunku związanym z IT

  • Znajomość JavaScript, Angular 2+, TypeScript, CSS, HTML

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Samodzielność w działaniu, sumienności, bardzo dobrej organizacji pracy

  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej/finansowej lub przy serwisach transakcyjnych (mile widziane)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce

  • Dowolny model współpracy (umowa o pracę, umowa-zlecenie, B2B)

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00)

  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość skorzystania z karnetu sportowego, dofinansowanie do nauki języka angielskiego i do kursów specjalistycznych

  • Dostęp do platformy e-learningowej (kursy przygotowawcze do różnych certyfikacji z obszaru IT)

  • Welcome bonus w postaci dowolnego szkolenia zewnętrznego

  • Parking rowerowy z zapleczem technicznym (szatnie, prysznice)

  • Uczestnictwo w dużych i ambitnych projektach

  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

  • Udział w projektach zgodnie z podejściem Agile

  • Klub biegowy, drużynę piłkarską

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • inicjatywy dobroczynne

Vienna Insurance Group (VIG) jest wiodącym specjalistycznym koncernem ubezpieczeniowym w Austrii i w Europie Środkowo-Wschodniej. Należy do niego około 50 spółek w 25 krajach.

Przewiń do profilu firmy