Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Front-End Developer

ccFound sp. z o.o. sp. k.

18 00025 000 netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Poszukujemy pracownika dla naszego klienta - innowacyjnej technologicznej firmy ccFound sp. z o.o. sp. k. mającej na celu organizowanie wiedzy i mądrości w internecie poprzez międzynarodowy portal pytań i odpowiedzi będący jednocześnie zdecentralizowaną autonomiczną organizacją (DAO) z własnym tokenem CC. W ramach private sale firma zebrała kapitał ponad 1,3 mln dolarów i obecnie szykuje się do ICO. Obecnie poszukujemy osoby, która wesprze ccFOUND realizując zadania Front-End Developera.

Twój zakres obowiązków

  • realizacja aktualnych projektów firmy -

  • budowa ekosystemu smart contractów na blockchainie Ethereum lub Algorand (do ustalenia),

  • budowa platformy aukcyjnej ICO

  • rozbudowa głównego produktu firmy - portalu ccfound.com wraz z towarzyszącą aplikacją mobilną

  • przygotowanie kompletnych stron www, landing pages i newsletterów w oparciu o szablony

  • przygotowane przez dział graficzny lub dostarczone przez klienta,

  • zmiany w istniejących stronach, uzupełnienie o nowe lub zmienione elementy, wykrywanie i poprawki błędów, poprawki obsługi przeglądarek/urządzeń,

  • tworzenie szablonów wiadomości e-mail obsługiwanych przez wiodących klientów poczty elektronicznej,

  • wsparcie działu graficznego lub klienta wiedzą z zakresu nowoczesnych technologii i dobrych praktyk w zakresie tworzenia projektów stron www.

Nasze wymagania

  • praktycznej znajomości React.JS

  • dobrej znajomości HTML5, CSS3, JS popartej portfolio,

  • umiejętności przygotowania kodu strony prawidłowo obsługiwanego przez - różne przeglądarki, systemy operacyjne i urządzenia,

  • podstawowej znajomości wzorów projektowych

  • znajomości systemu git

  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1,

  • samodzielności, odpowiedzialności, dobrej organizacji pracy,

  • zdolności interpersonalnych.

To oferujemy

  • udział w innowacyjnym, międzynarodowym projekcie, możliwość wywierania wpływu na kształt firmy i na świat poprzez projekt z misją,

  • elastyczne podejście co do formy zatrudnienia, urlopów, czasu i miejsca pracy,

  • partnerskie podejście do współpracowników w zakresie rozwoju i budowy kompetencji - wspólnie ustalany plan szkoleń, fundowanie kursów dobranych przez kandydata i ustalonych z firmą, w razie potrzeby coaching itd.

  • atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające poziom Twojego doświadczenia i indywidualne potrzeby,

  • pracę zdalną,

  • ubezpieczenie zdrowotne i od utraty zdolności do pracy,

  • stabilną i rozwojową pracę w dofinansowanym startupie,

  • świetną atmosferę - współpracę z otwartymi ludźmi, brak korporacyjnej gry pozorów.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Prosimy o przesłanie CV

2

Rozmowa telefoniczna z konsultantem firmy

3

Indywidualne spotkania online

Jeśli:

• sprawdzasz się jako samodzielny ekspert w dziedzinie kodowania stron www,

• dobrze czujesz się w zespole pracując zdalnie,

• śledzisz najnowsze technologie i trendy e-commerce, jesteś otwarty na zdobywanie wiedzy z tego zakresu,

• jesteś osobą sumienną i sprawnie zarządzasz swoimi zadaniami,

• jesteś osobą niezawodną i potrafisz planować swoją pracę,

• masz zmysł estetyczny i zwracasz uwagę na detale

to Twoje miejsce pracy jest właśnie u nas!

Klauzula

Przesłane dokumenty muszą zawierać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Współadministratorów danych osobowych: Maxie Hill Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Św. Marcin 29/8 - prowadzącą proces rekrutacyjny i ccFound Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Romana Dmowskiego 3/9 - zlecającą przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego na stanowisko, dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacji zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).”