Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do REDGE TECHNOLOGIES SP. Z O.O. z siedzibą w: Ostrobramska 86, 04-163 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Front-end Developer

REDGE TECHNOLOGIES SP. Z O.O.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Vue.js

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

  • HTTP

  • Git

Mile widziane

  • TypeScript

  • Node.js

O projekcie

Aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do jednego z naszych Zespołów, który odpowiedzialny jest za rozwój produktów Redge Media Portal i Redge Media Player. Są to aplikacje stworzone przez nas od podstaw, które rozwijamy i o których jakość dbamy od wielu lat. Na ich bazie działają czołowe usługi wideo w Polsce takie jak player.pl czy playnow.pl.

Twój zakres obowiązków

  • wytwarzanie wysokiej jakości kodu JavaScript, HTML i CSS w oparciu o praktyki Code Review,

  • rozwój nowego produktu opartego o usługi chmurowe i napisanego z użyciem JavaScript, TypeScript, Vue.js i zbudowanego w oparcu o Micro Frontends,

  • rozwój innych naszych aplikacji napisanych z użyciem JavaScript.

Nasze wymagania

  • minimum 2-3 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu z użyciem JavaScript,

  • doświadczenie w pracy z Vue.js (ew. AngularJS czy React),

  • podstawowe rozumienie zasad UX/UI,

  • dobra znajomość JavaScript, HTML 5 oraz CSS 3,

  • znajomość podstaw działania protokołu HTTP,

  • znajomość i doświadczenie w pracy z Git,

  • podstawowa umiejętność tworzenia testów jednostkowych.

  • doświadczenie w pracy z architekturą typu Micro Frontends,

  • doświadczenie w pracy z TypeScript, npm, Node.js,

  • doświadczenie w rozwoju produktów wykorzystrujących usługi chmurowe (np. AWS),

  • chęć i śmiałość do proponowania własnych pomysłów i rozwiązań.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • udział w ambitnych projektach,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość częściowej lub pełnej pracy zdalnej,

  • niekorporacyjną atmosferę,

  • zajęcia językowe,

  • budżet szkoleniowy,

  • dofinansowanie karty Multisport,

  • prywatna opieka medyczna,

  • owocowe wtorki.

W Redge Technologies rozwijamy największą w kraju platformę technologiczną dla telewizji internetowej - RedgeMedia. Z RedgeMedia korzystają największe i najpopularniejsze w Polsce telewizje internetowe, takie jak player.pl, czy playnow.pl. Miliony użytkowników tych portali, dzięki naszej technologii, każdego dnia może cieszyć się dostępem do ulubionych treści wideo.

Przewiń do profilu firmy