Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Front-end Developer

STARTUP ENGINE sp. z o.o.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Startup Engine to nowo powstały FinTech, który stawia pierwsze kroki w tej branży. Firma zarządzana jest przez doświadczony zespół w obszarze techonologii, finansów oraz digitalu. Jesteśmy małym, ale bardzo zmotywowanym i pełnym energii Teamem, naszą ambicją jest wprowadzenie kluczowego i jedynego w Polsce rozwiązania technologicznego, które zostało docenione przez Polską Agencje Rozwoju Przedsiębiorczości i otrzymało dotację.

www.startupengine.pl

Szukamy osób, które razem z nami chcą podjąć to wyzwanie i od podstaw zbudować naszą markę. Jeśli jesteś ambitny, pełen energii i gotowy do działania to chętnie nawiążemy z Tobą współpracę.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Tworzenie i wdrażanie aplikacji webowych oraz pomoc w utrzymaniu i rozwoju istniejących
  • Udział w projektowaniu aplikacji oraz nowych funkcjonalności
  • Współpraca w ramach analizy i testowania aplikacji webowych
  • Przygotowanie specyfikacji, szacowanie pracochłonności zadań
  • Współpraca w zespole SCRUMowym

Wymagania:

  • Minimalnie 2 lata doświadczenia komercyjnego w roli programisty [obowiązkowe]
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript oraz HTML5 i CSS3
  • Znajomość bibliotek i technologii: PWA, Bootstrap4/5, SCSS/LESS, Jquery
  • Doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu aplikacji frontendowych w frameworku ReactJS/AngularJs
  • Dobra znajomość technologii: RestAPI, JsonSchema

Mile widziane:

  • Znajomość języka PHP (framework Symfony) i bazy danych MySQL
  • Umiejętności graficzne, obsługa programów graficznych: Adobe XD, Photoshop, Illustrator

Jako nowy startup oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • biuro w centrum Lublina,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • work-life balance,
  • rozwój zawodowy przy ciekawych projektach oraz możliwość awansu,
  • samodzielność i swobodę w działaniu,
  • równą współpracę bez struktury organizacyjnej,
  • przyjazną atmosferę.

Ogłoszenie archiwalne