Oferta pracy

12 00019 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Rejtana 5, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rejtana 5

Opole

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • TypeScript

  • REST

  • Angular

  • React.js

Mile widziane

  • ExpressJS

  • NestJS

  • NodeJS

System operacyjny

O projekcie

Obecnie poszukujemy Programistki/Programisty do projektu z obszaru odnawialnych źródeł energii, które związane są z portalem obsługi klienta dla zagranicznego przedsiębiorstwa energetycznego. Głównie korzystamy z JavaScript, TypeScript, Angulara, ale chcemy zacząć wdrażać w firmie kompetencje związane z Reactem. Raz-dwa razy w tygodniu organizowane są meetingi scrumowe z Product Ownerem z zagranicy, podczas których omawiamy przyszłe zadania i planujemy sprinty.

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i utrzymanie aplikacji wykorzystywanych w Europie na co dzień przez tysiące osób

  • Projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań

  • Kontakt z klientem w sprawach wymagających wiedzy technicznej na temat projektu

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie z JavaScript i TypeScript

  • Praktyczna wiedza poparta doświadczeniem z REST i Angularem 2+/Reactem

  • Język angielski oraz polski pozwalający na swobodną, codzienną komunikację

  • Cechuje Cię skrupulatność, odpowiedzialność, komunikatywność, a poczucie humoru będzie dodatkowym atutem 😊

  • Dodatkowo cenimy doświadczenie z ExpressJS, NestJS, NodeJS

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • Do 6 osób

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • deployment na poziomie zespołu

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy jednostkowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, kartę MultiSport)

  • Uczestnictwo w szkoleniach i kursach (jesteśmy partnerem m.in. Microsoft)

  • 20 dodatkowych dni na samorozwój kompetencji zawodowych

  • Wsparcie w rozwoju od wewnętrznego psychologa i coacha

  • Dofinansowanie do posiłków (Takeaway Pay)

  • Pracę z międzynarodowymi klientami nad ciekawymi projektami w nowoczesnych technologiach

  • Zespół, który codziennie motywuje do działania

  • Nieformalną atmosferę, swobodę w działaniu i elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy z biura, z domu lub w modelu hybrydowym

  • Więcej o korzyściach znajdziesz na naszym blogu: https://connectpoint.pl/blog/korzysci-z-pracy-w-connectpoint/

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • bony żywieniowe

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa telefoniczna – omówimy sprawy formalne

2

Rozmowa techniczna online – poznasz przełożonego

3

Ostatnia rozmowa online - spotkanie z CEO, CTO i HR

4

Decyzja z informacją zwrotną

Jesteśmy integratorem i software housem specjalizującym się w projektach, w których możemy wykorzystać naszą wiedzę z branży energetycznej i przemysłowej. Nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, które możemy realizować przy interesujących wdrożeniach (między innymi tworzymy miasto przyszłości, wspieramy produkcję energii, optymalizujemy redukcję emisji CO2), a nasi pracownicy mają istotny wpływ na otoczenie, w którym wszyscy żyjemy. Obecnie poszukujemy Programistki/Programisty do projektu z obszaru OZE związanych z portalem obsługi klienta dla zagranicznego przedsiębiorstwa energetycznego.

Przewiń do profilu firmy