Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Front-end Developer

Codelabs.Rocks SP. z o.o.

umowa o pracę
6 60010 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocławska 64, Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Wrocławska 64

Opole

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • SASS

  • Angular.js

  • React

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, implementacja i wdrażanie aplikacji internetowych

  • Współpraca z innymi członkami zespołu

  • Dzielenie się wiedzą i wykonywanie Code Review

  • Testowanie rozwiązań i dbanie o najwyższą jakość kodu

  • Upewnianie się, że Twój kod jest SOLIDny

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

Pracuj z nami jeśli:

● Bardzo dobrze znasz HTML, CSS, JavaScript

● Masz min. 1 roks doświadczenia komercyjnego w pracy z frameworkiem Angular

● Potrafisz programować obiektowo

● Znasz SASS

● Zaawansowane analizy i testy nie są Ci obce

Możesz o sobie powiedzieć, że:

● Jesteś kreatywny w rozwiązywaniu problemów

● Wierzysz w nieustanny rozwój

● Lubisz być częścią zespołu

● Dzielenie się wiedzą sprawia Ci przyjemność

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Darmowe śniadania w formie bufetu szwedzkiego i aromatyczna kawa każdego dnia

  • Elastyczne godziny pracy! Nine to five - to nie my

  • Komunikacja według energii kolorystycznych! Insights Discovery wiele wyjaśnia :)

  • Wolny czas w swoim gronie! Spotkania integracyjne i imprezy firmowe - planszówki, wspólne grille i nie tylko!

  • MacBook plus akcesoria, bo rzemiosło wymaga dobrych narzędzi ;)

  • Nowoczesne biuro z parkingiem

  • Dofinansowanie do Medicover Sport (dawniej OK System), opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego

  • Darmowe e-lekcje języka angielskiego i zajęcia konwersacyjne z Native Speakerem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

Dołącz do zespołu codelabs.rocks, wyślij nam swoje CV już dziś!

Jesteśmy opolskim Software Housem i mamy niezłe towarzystwo w postaci nowoczesnych technologii! W codelabs.rocks pracujemy Agile'owo, a naszą ulubioną metodyką pracy jest SCRUM. Przy współpracy z nami klienci nie otrzymują jedynie surowego kodu, ale szansę na wyjątkowe doświadczenie webowej technologii. Tworzymy i dostarczamy rozwiązania dla tysięcy użytkowników, dlatego rozwój jest dla nas priorytetem.

Codziennie omawiamy jak skuteczniej i wydajniej zamknąć sprint. Nie boimy się prawdziwego programowania! Pokonujemy wyzwania nieszablonowo — omijamy i łamiemy utarte schematy. Na końcu dnia oddajemy niezawodne i innowacyjne linijki kodu.

Przewiń do profilu firmy