Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Front-End Developer

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-06-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dołącz do zespołu Enerbit i weź udział w budowaniu unikatowych systemów informatycznych dla przemysłu. Z nami nauczysz się łączyć solidną ekspercką wiedzę o procesach przemysłowych z najnowocześniejszymi algorytmami modelowania obiektów fizycznych i technikami programistycznymi. Gwarantujemy Ci rozwój zawodowy poprzez różnorodność tematów i wyzwań – w przyjaznej, koleżeńskiej atmosferze.

    Wymagania:

    • Gotowość do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności
    • Minimum 1 rok doświadczenia w podobnej pracy
    • Angielski w stopniu umożliwiającym sprawne czytanie i rozumienie dokumentacji
    • Znajomość JavaScript, HTML5, CSS, JSON, XML
    • Umiejętność współpracy w grupie developerów z wersjonowaniem kodu na Git
    • Praktyczne posługiwanie się SQL
    • Dokładność w działaniu
    • Odpowiedzialność i samodzielność

    Mile widziane:

    • Znajomość jQuery, Vue.js, Typescript, Rest
    • Znajomość metodologii testów oprogramowania
    • Wrażliwość na estetykę interfejsu użytkownika
    • Znajomość C#
    • Znajomość MS SQL, MySQL, MongoDB lub/i innych
    • Studia na kierunkach technicznych

    Główne obowiązki:

    • Rozwój i bieżące utrzymywanie istniejących aplikacji
    • Obsługa zgłoszeń serwisowych klientów
    • Refaktoring istniejącego kodu front-end
    • Rejestracja i analiza potrzeb klienta
    • Projektowanie fragmentów nowych aplikacji
    • Programowanie front-end nowych aplikacji
    • Testy oprogramowania
    • Wdrożenia u klienta

    Miejsce pracy:

    • Biuro firmy w Warszawie, praca zdalna w wymiarze do uzgodnienia (2 .. 3 dni w tygodniu)
    • Okresowo krótkie wyjazdy do klientów, głównie na terenie Polski

    Korzyści:

    • Elastyczny czas pracy (w uzgodnionych ramach pozwalających na interakcję z klientami)
    • Praca zdalna (częściowo)
    • Współpraca z dynamicznym, interdyscyplinarnym zespołem programistów i inżynierów
    • Interesujący i perspektywiczny profil firmy: monitoring i optymalizacja procesów w przemyśle, analiza danych, diagnostyka procesów, systemy zarządzania produkcją, IIoT
    • Różnorodne i nietuzinkowe zadania – nie będziesz się nudzić
    • Twój wybór formy zatrudnienia: na umowę o pracę lub B2B

    O nas:

    Enerbit od przeszło 12 lat projektuje, wykonuje i wdraża w przemyśle (energetycznym, chemicznym, papierniczym i innych) unikatowe oprogramowania usprawniające zarządzanie przedsiębiorstwami, oszczędzające energię, ograniczające emisję zanieczyszczeń. Wierzymy głęboko w sens naszych działań. Mamy ambicję i potrzebę mierzenia się z ciekawymi, nietuzinkowymi projektami. Rosnące grono zadowolonych klientów jest dowodem sukcesu naszej firmy. Pomóż go pomnożyć, a będzie to także Twój sukces.

    www: enerbit.com

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.