Oferta pracy

Front - End Developer

Reflect Group O firmie

Reflect Group

Naramowicka 266C

Poznań

Do naszego działu kreatywnego, w skład którego wchodzą doświadczeni programiści, graficy oraz marketingowcy poszukujemy osoby na stanowisko Front - End Developera. Dołącz do grona profesjonalistów, pracujących w rozwijającej się branży reklamowej!

Zadania jakie na Ciebie czekają:

  • modyfikacja funkcjonalna i graficzna witryn spółek Reflect Group,
  • umiejętne specyfikowanie i testowanie nowych utworów wykonanych przez programistów,
  • tworzenie specyfikacji nowych funkcjonalności,
  • utrzymanie stron i reagowanie na zlecane awarie,
  • obsługa bazy danych i wyciąganie informacji,
  • cięcie layoutów, przygotowywanie landing pagy, tworzenie skryptów i funkcji do sklepów i stron,
  • administracja w zakresie obsługi paneli sklepów i stron internetowych,
  • wszelkie inne zadania związane z technologiami internetowymi.

Nasze oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość html / css (sass) / bootstrap,
  • dobra znajomość JS, JQuery,
  • doświadczenie w cięciu layoutów,
  • znajomość zagadnień z e-commerce,
  • znajomość baz danych MySQL oraz znajomość zagadnień UX / UI,
  • znajomość programów graficznych (PS, AI) oraz znajomość tematyki aplikacji stron internetowych (RWD).

Co możesz zyskać dołączając do naszego teamu?

  • pracę w firmie zorientowanej na pracownika i jego potrzeby, przy jednoczesnym zaspakajaniu potrzeb firmy,
  • pracę w zespole z doświadczonymi specjalistami,
  • pracę pełną wyzwań z możliwością rozwoju w strukturach firmy,
  • szkolenia specjalistyczne oraz możliwość uczestnictwa w konferencjach i targach branżowych,
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • pracę od poniedziałku do piątku w trybie 8-godzinnym (elastyczne godziny).

Administratorem danych jest Reflect Group z siedzibą w 61-601, Naramowicka 266C. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy