Oferta pracy

Front-end Developer

AvengaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Front-end DeveloperNumer ref.: NG/FE/PZN/10

Obowiązki:

  • Tworzenie i rozwój warstwy front-end’owej aplikacji
  • Dbanie o wysoką jakość kodu
  • Współpracę z programistami back-end
  • Praca w oparciu o Agile

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie jako JavaScript Developer (ES6 / Vanilla.js)
  • Biegłość w CSS3 / RWD
  • Znajomość git-flow
  • Doskonałe zrozumienie zagadnień REST API
  • Znajomość praktyk i standardów bezpiecznego tworzenia aplikacji www
  • Doświadczenie z cross-browser compliance
  • Jęz. angielski na poziomie min. B2
  • TypeScript (mile widziane)
  • Doświadczenie w pracy z atomic design (mile widziane)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – IT Kontrakt Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko Front-end Developer

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy