Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Front-end Developer

Labo PrintO firmie

Labo Print

Szczawnicka 1

Poznań

Poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • tworzenie i rozbudowa responsywnych szablonów sklepów internetowych
  • dostosowanie i testowanie szablonów na urządzeniach mobilnych
  • współpraca przy rozbudowie sklepów opartych o Magento2
  • rozbudowa kontrolek UI rozszerzających funkcjonalności Magento2
  • współpraca z programistami i grafikami

WYMAGANIA:

  • perfekcyjna znajomość HTML, CSS3
  • znajomość Bootstrap 4
  • dobra znajomość JavaScript ES2015+
  • znajomość bibliotek Knockout,js, Require.js i jQuery
  • praktyczna umiejętność wykorzystania Less, Gulp, Webpack

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • doświadczenie przy pracy z systemem Magento2

Szukamy właśnie ciebie!

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Udział w projektach marketingowych mający bezpośredni wpływ na funkcjonowanie i rozwój firmy
  • LUXMED prywatna opieka medyczna
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Multisport dla Twojej formy

Ogłoszenie archiwalne