Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Front-end Developer

NuOrder Sp. z o.o.O firmie

NuOrder Sp. z o.o.

Święty Wojciech 22/24

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Adobe Photoshop

  • HTML5

  • CSS3

  • JavaScript

  • Git

  • Webpack 4

  • PHP 7.3

Mile widziane

  • React

  • Vue

  • jQuery 3

  • Bootstrap 4

  • Evolution CMS

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz częścią zespołu digital produkującego serwisy www, platformy internetowe, bazodanowe aplikacje konkursowe

Nasze wymagania

  • znajomość programu Adobe Photoshop

  • bardzo dobrej znajomości HTML5

  • bardzo dobrej znajomości CSS3

  • bardzo dobrej znajomości native Javascript

  • Bardzo dobra znajomość GIT + Webpack 4

  • znajomości podstaw PHP 7.3

  • portfolio z przykładowymi realizacjami

  • optymalizacja serwisu pod kątem SEO

  • znajomość jednego z frameworków: React, Vue, jQuery 3, Bootstrap 4

  • znajomość Evolution CMS

  • znajomość platform: WordPress + WooCommerce, PrestaShop, Magento

  • znajomość framework’a back-end’owego Laravel 6

  • tworzenie czytelnego kodu z wykorzystaniem reguły DRY

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • wynagrodzenie: od 6000 netto

  • ciekawą i rozwijającą pracę w fajnym zespole

  • pracę przy dużych projektach dla klientów krajowych i zagranicznych

  • stanowisko z bardzo dużą samodzielnością

  • pracujemy w godzinach 9.00-17.00

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

NuOrder Sp. z o.o. – agencja komunikacji zintegrowanej (ATL / Digital / Media / Social)

Agencja NuOrder oferuje usługi w następujących obszarach:

• Planowanie strategiczne

• Kampanie zintegrowane

• ATL (kreacja Key Visuali, kreacja spotów)

• Produkcja digital (full)

• Social Media (full)

• Kampanie mediowe (digital & programmatic, TV)

Nasz 30 osobowy zespół pracuje w dwóch biurach - w Warszawie i Poznaniu.

Jednym z naszych najbardziej znanych projektów z którymi mogliście się zetknąć jest Narodowa Loteria Paragonowa.

Nasi najważniejsi klienci:

Amica, Amol, Bayer, Bosch, Continental, Da Grasso, DecoMorreno, Danfoss, eSKY, Kotlin, Kropelka, Ministerstwo Finansów, Polpharma, Poxipol, Tarczyn

Przewiń do profilu firmy