Front-end Developer

New GravityO firmie

7 00013 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 19 dni
    do: 02 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • Vue.js

Twój zakres obowiązków

  • dostarczanie rozwiązań programistycznych, zgodnych ze specyfikacjami projektowymi i harmonogramem,

  • ustalanie estymacji czasowych na wykonanie projektu w porozumieniu z IT Project Managerem,

  • analizowanie usterek oprogramowania i dostarczanie rozwiązań ich usunięcia,

  • utrzymywanie otwartej i ciągłej komunikacji z IT Project Manager i innymi członkami zespołu na temat statusu projektu,

  • wykonanie dokumentacji z wymaganiami funkcjonalnymi po zakończeniu projektu

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu aplikacji frontendowych

  • Praktyczne doświadczenie z tworzeniem aplikacji opartych o framework Vue.js

  • Znajomość narzędzi: Webpack, ESLint

  • Znajomość przynajmniej jednego preprocesora CSS (np. SASS, LESS)

  • Znajomość systemów kontroli wersji: Git

  • Podstawowa wiedza z zakresu: HTML5, CSS3

  • Zaawansowane wiedza z zakresu: ES6+

  • Dobrą znajomość języka angielskiego (min. B2)

Mile widziane

  • PWA

  • TypeScript

  • Vue.js w wersji 3

  • Git Flow

  • Monorepo (Lerna)

  • CSS3 w stopniu zaawansowanym

To oferujemy

  • projekty z wykorzystaniem najnowszych technologii, dla międzynarodowych klientów

  • możliwość pracy zdalnej lub z biura w Poznaniu/Warszawie

  • możliwość pracy w oparciu o B2B lub UoP

  • płatne urlopy przy B2B – aż 30 dni

  • benefity pozapłacowe – Medicover i Multisport

  • szansę na naukę od bardziej doświadczonych członków zespołu

  • luźną atmosferę pracy pozwalającą na rozwinięcie skrzydeł

  • regularne zapoznawanie się z trendami technologicznymi i najlepszymi praktykami branżowymi

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • strefa relaksu

New Gravity

Firma: New Gravity

Lokalizacja: Poznań/WWA/zdalnie

Opis firmy

New Gravity to spółka technologiczna, która automatyzuje procesy biznesowe klientów przez analizę i integrację systemów IT oraz bezpieczną synchronizację dużych zbiorów danych. Zapewnia również kompleksowe rozwiązania e-commerce dla klientów działających online i offline. Projektuje oraz utrzymuje systemy dla obsługi magazynów, systemy e-commerce i integracji danych oraz tworzy m.in. aplikacje mobilne.

New Gravity jest częścią Brand New Galaxy (BNG) - niezależnej platformy integrującej tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. BNG zatrudnia już ponad 450 pracowników w podmiotach wchodzących w skład platformy.

Dowiedz się więcej:

www.brandnewgalaxy.com

www.new-gravity.com

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i przesłać do nas swoje CV.

Dziękujemy i do zobaczenia!