Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

NuOrder Sp. z o.o.

5 0009 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • HTML5

  • CSS3

  • SaSS

  • Git

  • PHP

  • WooCommerce

Mile widziane

  • Vue.js

  • PrestaShop

  • React

  • Bootstrap 5

O projekcie

Będziesz częścią zespołu digital produkującego różnorodne serwisy i platformy internetowe, rozwiązania ecommerce, aplikacje konkursowe dla uznanych marek.

Twój zakres obowiązków

  • rozwój frontendu na bazie makiet UI

  • produkcja serwisów i platform internetowych

  • produkcja platform ecommerce

  • optymalizacja pod kątem SEO

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w tworzeniu serwisów internetowych, aplikacji webowych lub mobilnych

  • dobra znajomość HTML5, JavaScript

  • doskonała znajomość CSS3

  • Znajomość WordPress i WooCommerce

  • Znajomość ACF

  • doświadczenie w projektowaniu i analizie UX

  • znajomośc tworzenia bloków

  • znajomość technologii backendowych (PHP, Java, Node.js, itp) i/lub bazodanowych (SQL, NoSQL)

  • znajomość jednego z frameworków: React, Vue, jQuery 3, Bootstrap 5

  • znajomość framework’a back-end’owego Laravel 6

  • umiejętność tworzenia testów jednostkowych w JavaScript

  • znajomość PrestaShop

  • tworzenie czytelnego kodu z wykorzystaniem reguły DRY

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • pracę na pełny etat

  • rozwijającą pracę w fajnym zespole

  • pracę przy ciekawych projektach dla klientów krajowych i zagranicznych

  • stanowisko z bardzo dużą samodzielnością

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

NuOrder Sp. z o.o. – agencja komunikacji zintegrowanej (ATL / Digital / Media / Social)

Agencja NuOrder oferuje usługi w następujących obszarach:

• Planowanie strategiczne

• Kampanie zintegrowane

• ATL (kreacja Key Visuali, kreacja spotów)

• Produkcja digital (full)

• Social Media (full)

• Kampanie mediowe (digital & programmatic, TV)

Nasz 30 osobowy zespół pracuje w dwóch biurach - w Warszawie i Poznaniu.

Jednym z naszych najbardziej znanych projektów z którymi mogliście się zetknąć jest Narodowa Loteria Paragonowa.

Nasi najważniejsi klienci:

Amica, Amol, Bayer, Bosch, Continental, Da Grasso, DecoMorreno, Danfoss, eSKY, Kotlin, Kropelka, Ministerstwo Finansów, Polpharma, Poxipol, Tarczyn

Przewiń do profilu firmy