Front-end Developer

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-10-13
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2017-11-12)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

IT Kontrakt jest Managerem Specjalisty na rynku IT. Od ponad 12 lat wspieramy naszych pracowników w budowaniu i kształtowaniu spersonalizowanej ścieżki kariery. Nasz zespół to 1200 entuzjastów technologii, dla których ważne jest nieszablonowe podejście do współpracy, różnorodność projektów oraz rozwój zawodowy.

Dołącz do nas jako:

miejsce pracy: Poznań
nr referencyjny: JB/FED/POZ/10/P

Zakres obowiązków:

  • Front-endowe i Webowe wsparcie istniejących portali i serwisów,
  • Rozwijanie nowych funkcjonalności istniejących serwisów,
  • Udział w release process,
  • Usuwanie zgłoszonych defektów,
  • Transformacja serwisów do platformy Adobe Experience Manager,
  • Wykorzystywane technologie: HTML, CSS, JavaScript, jQuery, GIT, SVN.

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie webowe/front-endowe,
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript,
  • Bardzo dobra znajomość HTML/CSS,
  • Znajomość systemów kontroli wersji,
  • Mile widziana znajomość AEM.

Oferujemy:

  • Pracę w małym, wyspecjalizowanym zespole,
  • Szansę poznania zyskującej popularność platformy AEM,
  • Dowolną formę zatrudnienia,
  • Wynagrodzenie uwzględniające Twoje oczekiwania finansowe,
  • Roczną umowę z propozycją przedłużenia,
  • Pakiet benefitów.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. rekrutacja@itkontrakt.pl

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez IT Kontrakt sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, moich danych osobowych, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Front-end Developer.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się