Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Front-End Developer React j.s.

Intelligent Technologies S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

O projekcie

Kilka słów o projekcie:

Zgadzamy się co do tego, że wspieranie rodzin i pomoc w ich rozwoju jest wartościowa i potrzebna, szczególnie teraz. Zbudowaliśmy pełnowartościowy system ułatwiający rodzinną komunikację oraz wspierający szeroko pojęty rozwój dzieci. Wiemy, że rodziny mogą być podzielone, dotknięte wieloma problemami. Dlatego właśnie zbudowaliśmy system, który usuwa bariery dotyczące współdziałania i wspierania dziecka. To jest obecnie nasz priorytet.

Nasza aplikacja, oprócz wspierania relacji rodzinnych i komunikacji, pomoże członkom rodziny w budowaniu dobrych nawyków. Pozbywanie się złych nawyków, a wspieranie tych dobrych zawsze przynosi wymierne korzyści. Okres szkoły podstawowej to idealny czas na pracę nad tym. System wartości przekazywany jest dzieciom przez ich rodziców oraz dziadków. Im2be pomoże radzić sobie z trudami wychowania i budowania dobrej relacji dzieci z kochającymi rodzicami. Opracowaliśmy narzędzie, które zapewni, że obietnice zostaną zrealizowane, relacje będą spójne, a rodzina zawsze będzie najważniejsza.

Czym jest Im2be?

Im2be to pierwsza na świecie rodzinna platforma coachingowa, w ramach której rodzice korzystają z technologii w porozumieniu i współpracy z dziećmi dla dobra całej rodziny.

Jaki jest cel aplikacji?

Postawiliśmy na przyszłość! A przyszłość to przede wszystkim rodzina i niekończący się krąg życia. Ponieważ współcześnie obserwuje się wypieranie przez nowe technologie codziennych więzi rodzinnych postanowiliśmy pomóc świadomym rodzicom w rozwoju ich dzieci.

Celem naszej aplikacji jest wspieranie codziennego życia rodziny jako środowiska do rozwoju fundamentalnych cech charakteru: prawidłowej samooceny, równowagi i dyscypliny.

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja nowych rozwiązań.

  • Dbałość o czystość kodu.

  • Współpraca z zespołem w środowisku SCRUMowym.

  • Czynne uczestnictwo w procesie code review.

  • Integracje z zewnętrznymi i wewnętrznymi serwisami.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie komercyjne w pracy na stanowisku Frontend Developera.

  • Kluczowe kompetencje to React oraz JavaScript.

  • Umiejętność pracy zdalnej w rozproszonym środowisku.

  • Znajomość Javascript / React (w tym Redux, TypeScript).

  • Znajomość HTML5/CSS3 .

  • Znajomość GIT.

  • Korzystanie z narzędzi do testowania kodu.

  • Język angielski B2.

Mile widziane

  • Umiejętność budowania rozwiązań chmurowych.

To oferujemy

  • Długofalowe stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B.

  • Praca w systemie hybrydowym, a po czasie może być w pełni zdalna.

  • Godziny startu pracy 8:00 - 10:00.

  • Oryginalne i bardzo ciekawe środowisko pracy.

  • Możliwość współtworzenia aplikacji dla rodzin z dziećmi.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

Fundacja Intelligent Technologies została powołana do życia decyzją Fundatora – firmy Intelligent Technologies S.A. w dniu 25 czerwca 2015 roku. Głównym celem Fundacji jest zapewnienie zrównoważonego rozwoju społeczeństwa poprzez jednoczesne doskonalenie e-kompetencji oraz umiejętności interpersonalnych. Fundacja tworzy innowacyjne narzędzia wspierające edukację oraz rozwój wszystkich grup społecznych, od przedszkolaków po seniorów.

Przewiń do profilu firmy