Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Front-End Developer (React)

Amsterdam Standard Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • ReactJS

  • webpack

  • HTML

  • CSS

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • codzienna praca z JavaScript, React.js,

  • wykorzystywanie narzędzi takich jak: webpack, redux, grunt, gulp,

  • korzystanie z AWS,

  • praca z wzorcami projektowymi, bazami danych MySQL, Mongo DB lub DynamoDB, Redis,

  • praca w SCRUM.

Nasze wymagania

  • ok. 3 lata doświadczenia komercyjnego w programowaniu w JavaScript,

  • doświadczenia i komercyjnej znajomości ReactJS,

  • znajomości przynajmniej jednego z narzędzi takich jak: grunt, gulp, redux, webpack,

  • doświadczenia w pracy z REST-owym API,

  • znajomości standardów i aktualnych trendów w zakresie rozwoju części front-end,

  • dobrej znajomości języka angielskiego, pozwalającej na swobodną komunikację w międzynarodowym zespole.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • będziesz częścią zgranego zespołu, który ceni dobrą atmosferę zarówno w pracy jak i po,

  • rozwijasz się - oferujemy wewnętrzne warsztaty, szkolenia zewnętrzne, hackathony,

  • możesz wziąć udział w dofinansowanych przez nas szkoleniach,

  • doskonalisz język angielski przy wsparciu pracodawcy,

  • korzystasz z firmowej biblioteki, w której cały czas przybywają kolejne pozycje,

  • dbamy o Twój work-life balance, pracujesz w elastycznych godzinach,

  • integracja naszych pracowników jest dla nas najważniejsza - możesz liczyć na ciekawe imprezy :)

  • masz możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i karty Multisport,

  • rekrutacja w pełni online,

  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i posiadanych umiejętności jest możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • praca w modelu hybrydowym (zarówno stacjonarnie oraz zdalnie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Amsterdam Standard Sp. z o.o.

Jesteśmy polsko-holenderską firmą, która rozwija swoje produkty i świadczy usługi programistyczne w zakresie tworzenia serwisów internetowych i aplikacji mobilnych. Skupiamy w swoich szeregach developerów nastawionych z pasją do tego, co robią, a przede wszystkim otwartych na nowe wyzwania i nowinki technologiczne. U nas zawsze znajdziesz czas na naukę i wdrożenie nowych technologii.

Przewiń do profilu firmy

Technologie i narzędzia, które znajdziesz w naszej firmie:

  • kod wersjonowany jest w serwisie BitBucket/GitHub, stosujemy gitflow + code review,

  • do zarządzania projektami używamy głównie Jiry,

  • jeśli tylko jest możliwość i ma to sens, pracujemy w Scrumie,

  • serwisy w 8/10 przypadków hostowane są na Amazonie, Azure,

  • błędy w kodzie produkcyjnym monitorujemy w Sentry,

  • do monitoringu używamy prometheusa/ELK/grafana/datadog,

  • nowe projekty są stawiane na k8s, ECS,

  • do developmentu i testowania wykorzystujemy AWS/Azure lub nasze firmowe serwery, na których skonfigurowany jest klaster ranchera, ale też dostępne są dedykowane maszyny wirtualne,

  • do statycznej analizy kodu dostępny jest SonarQube,

  • korzystamy z gsuita,

  • dostęp do poszczególnych narzędzi jest scentralizowany z użyciem LDAPa,

  • do codziennej komunikacji używamy Slacka, do wideokonferencji Hangouts + whereby.com + Skype,

  • standardy, tips & tricks, howto, krótki opis naszej kultury i wiele innych informacji można znaleźć na firmowej wiki (żywej, z rankingiem aktywności :),

  • część czasu (okienko między projektami) poświęcamy na rozwój wewnętrznych i otwartych projektów np: yake.amsdard.io,

  • kochamy wdrażać najświeższe rozwiązania do naszych projektów.